عمر باتری پوکو F3 مشخص شد

دومین روز از سال ۱۴۰۰ بود که پوکو F3 با اسنپدراگون ۸۷۰ و صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی رسما معرفی شد. این دستگاه تقریبا همان ردمی K40 است که بازار جهانی می آید.

به گزارش اینتیتر به نقل از ترنجی، امشب عمر باتری پوکو F3 مشخص شده و عملکرد خیلی خوب را نشان می دهد. البته این عملکرد خوب تا حدود زیادی مدیون رفرش ریت ۶۰ هرتز در اکثر موارد است.

عمر باتری پوکو F3

گوشی Poco F3 توسط یک باتری نسبتاً بزرگ ۴۵۲۰ میلی آمپری تأمین می شود. این تقریبا ۲۰۰ میلی آمپر کوچکتر از F2 و ۵۰۰ میلی آمپر ساعت کمتر از Redmi Note 10 Pro و Poco X3 Pro است. با این حال برای چنین تلفن هوشمندی هنوز کافی به نظر می رسد، بنابراین ما انتظار داریم که در تست عمر باتری عدد خوبی داشته باشیم.

و در واقع، Poco F3 در خیلی از تست ها تأثیرگذار بوده است! این گوشی دارای امتیاز کلی ۱۱۴ ساعته است که واقعا خوب به شمار می رود. در تست های مربوط به صفحه نمایش عملکرد بسیار دوست داشتنی بود و شما می توانید تقریبا یک روز کامل تماس بگیرید.

این گوشی همیشه فیلم ها را روی حالت ۶۰ هرتز اجرا می کند. همچنین هنگام وبگردی رفرش ریت ۶۰ هرتز است، با این تفاوت که هنگام لمس صفحه نمایش، به ۱۲۰ هرتز باز می گردد. به این ترتیب در اکثر اوقات پوکو F3 روی حالت ۶۰ هرتز است. با این حال مدت زمان پخش ویدیو ۱۹ ساعتی و وبگردی تقریبا ۱۶ ساعته واقعا کم نیست.

سرعت شارژ شدن پوکو F3

دقیقاً مانند Redmi Note 10 Pro و Poco X3 Pro باید بدانید که باتری Poco F3 از شارژ ۳۳ وات سریع شیائومی پشتیبانی می کند. این دستگاه با آداپتور ۳۳ وات و کابل دارای ۳A ارائه می شود. همانطور که پایین تر می بینید شارژ کامل به ۵۶ دقیقه زمان نیاز دارد که عملکرد خیلی خوبی است. همچتین در ۳۰ دقیقه به ۶۷ درصد خواهد رسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.