رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

فروش اقساطی شاهین چه شرایطی دارد؟

این روزها زیاد می‌شونیم که به علت وضعیت خاص اقتصادی و افزایش لحظه‌ای قیمت‌ها به صرفه است که خودروی موردنظر خود را با شرایط اقساطی تهیه کنیم.

به گزارش اینتیتر به نقل از کاماپرس، سرعت تورم و شدت گرفتن قیمت‌ها باعث شده تا خرید یک خودرو معمولی به رویایی دست نیافتنی تبدیل شود و این درحالیست که افراد بسیاری ترجیح می‌دهند تا خودوری مورد نیاز خود را به اقساطی تهیه کنند. در بررسی برخی بنگاه‌های فروش خودرو بیش از ۴۰ درصد قیمت خودرو را به صورت پیش پرداخت دریافت و مابقی را در مدت زمان ۲۴ ماه دریافت می‌کنند. گفتنی است سود شرایط خرید اقساطی به قیمت روز محاسبه می‌شود.

در سایت همراه مکانیک، شاهین مدل ۱۴۰۱دنده ای با ۳۳۵۱۰۰۰۰۰پیش پرداخت و اقساط ماهانه ۱۳۴۹۳۰۰۰تومان به مدت ۲۴ ماه عرضه شده است. شاهین مدل ۱۴۰۰ با مبلغ ۳۲۰۶۰۰۰۰۰ تومان پیش پرداخت و ماهیانه ۱۲۸۶۸۰۰۰محاسبه شده است.

همچنین در همین سایت، شاهین مدل ۱۴۰۱ با پیش پرداخت ۳۷۲۲۰۰۰۰۰ و پرداخت ۱۴۹۵۲۰۰۰به صورت ماهیانه ارائه شده است. خودروی شاهین مدل ۱۴۰۱ دنده‌ای با قیمت تمام شده ۵۳۰۰۰۰۰۰۰تومان که به صورت پیش پرداخت با قیمت ۳۴۲۸۰۰۰۰۰تومان و ماهیانه با مبلغ ۱۳۸۰۶۰۰۰تومان آگهی شده است. شاهین مدل ۱۴۰۰ با ۳۲۳۵۰۰۰۰۰تومان پیش پرداخت و ماهیانه ۱۳۰۲۴۰۰۰تومان به صورت اقساط ۲۴ ماهه عرضه شده است.

گفتنی است، خرید و فروش خودروی شاهین به دلایل مختلفی با تلاطم‌های زیادی همراه است. همراه مکانیک با مختصصان خبره و مجرب خود در کنار خریداران است تا علاوه بر راهنمایی در خرید شاهین دست دوم کارشناسی شده و مطمئن، در امر فروش شاهین کارکرده با قیمت واقعی نیز به آنها کمک کند.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.