رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

فشار روی سرمربی برای تغییر ترکیب در بهترین لیگ جهان!

سرمربی چلسی پس از پایان دیدار مقابل آرسنال اظهارنظر جالبی درباره استفاده از دو بازیکن در ترکیب اصلی تیمش کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از شفقنا ورزشی، چلسی شنبه شب عملکرد درخشانی برابر آرسنال داشت و موفق شد با دو گل از این تیم پیش بیفتد، اما در نهایت نتوانست از این برتری استفاده کند و به تساوی ۲-۲ رضایت داد.

بسیاری از بازیکنان این تیم در چند هفته اخیر با مشکل مصدومیت دست به گریبان بودند، اما پوچتینو برای این بازی دو ستاره گران‌قیمت تیمش شامل کایسدو و فرناندز را در اختیار داشت و آنها را ۹۰ دقیقه کامل در زمین در اختیار داشت.

او پس از پایان این دیدار اظهارنظر جالبی درباره استفاده از این دو بازیکن در ترکیب اصلی تیمش کرد. سرمربی چلسی به خبرنگاران گفت: «این دیوانگی است که بازیکنانی روز چهارشنبه از آمریکای جنوبی برگردند و روز شنبه در ترکیب تیم بازی کنند.

اما اگر من با خودم می‌گفتم که ایرادی ندارد، به آنها استراحت خواهم داد، شما رسانه‌ها من را می‌کشتید و البته که مالکان هم همین‌طور! انزو و کایسدو پس از دو بازی در آمریکا به ما اضافه شدند و سرحال نبودند اما بازیکنان بسیار مهمی برای ما هستند.

اینکه در چنین شرایطی به تیم برسی و به میدان بروی واقعا دشوار است. حالا امیدوارم که آنها بتوانند روند ریکاوری را به خوبی پشت سر بگذارند، به درستی تمرین کنند و در این فاصله تا هفته آینده به بهترین شرایط خودشان برسند.»

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.