قطعا مردم بزودی شاهد اثرات مثبت اقدامات دولت خواهند بود

معاون رئیس جمهور گفت: دولت برنامه‌های راهبردی اساسی در حوزه داخلی و خارجی در دست اجرا دارد که قطعا مردم به زودی شاهد اثرات مثبت این اقدامات خواهند بود.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، سید محمد حسینی با همراهی استاندار گیلان با آیت الله رسول فلاحتی، نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه رشت دیدار و گفتگو کرد.

معاون امور مجلس رئیس جمهور در این دیدار با تشریح اهداف سفر خود به گیلان گفت: استان گیلان دارای شخصیت‌های برجسته دینی، علمی و فرهنگی و فرهیختگان و نخبگان بسیاری است و ظرفیت‌ها و قابلیت‌های فراوانی در توسعه همه جانبه دارد که باید مورد توجه مسئولان به نفع مردم و رضایت خداوند قرار گیرد.

وی افزود: دولت با تمام توان در حال کار و تلاش برای ارتقای سطح معیشت مردم است که باید به خوبی به اطلاع جامعه برسد.

حسینی اظهار کرد: دولت برنامه‌های راهبردی اساسی در حوزه داخلی و خارجی در دست اجرا دارد که قطعا مردم به زودی شاهد اثرات مثبت این اقدامات خواهند بود.

آیت الله رسول فلاحتی، نماینده، ولی فقیه در گیلان نیز در این دیدار با ابراز خرسندی از اقدامات جهادی و انقلابی دولت سیزدهم که مورد تایید مقام معظم رهبری است، گفت: آنانی که چه در داخل و چه خارج کشور، مردم را ناامید می‌کنند و موجب مایوس شدن جوانان می‌شوند، دشمن ایران اسلامی هستند.

وی تصریح کرد: لازم است اقدامات ارزشمند و شجاعانه دولت سیزدهم در بخش‌های مختلف به نحو شایسته به مردم اطلاع رسانی شود.

امام جمعه رشت همچنین اقدامات استاندار گیلان و هم‌آوایی و همدلی مسئولان استانی را مطلوب دانست و افزود: باید برای ارائه خدمات ارزنده‌ای به مردم تلاش مضاعف شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.