رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

قلعه‌نویی قید سه ستاره تیم ملی را زد

ترکیب مسابقه امشب تیم ملی ایران نسبت به آخرین بازی سه جابه‌جایی داشته است.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، تیم ملی فوتبال ایران پس از کسب پیروزی یک بر صفر در فینال تورنمنت کافا مقابل ازبکستان و قهرمانی در این رقابت‌ها، امشب نخستین بازی دوستانه خود را برگزار می‌کند و در استادیوم هریستوف‌بتوف مقابل تیم ملی بلغارستان قرار می‌گیرد که امیر قلعه‌نویی برای این دیدار تغییراتی در ترکیب به وجود آورده است.

جمع ۱۱ نفره اصلی تیم ملی ایران در مسابقه امشب مقابل بلغارستان نسبت به آخرین بازی برابر ازبکستان در تورنمنت کافا، سه تغییر داشته، اما هشت بازیکن ازجمله علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، مرتضی پورعلی‌گنجی، رامین رضاییان، احسان حاج‌صفی، سعید عزت‌اللهی، محمد محبی و مهدی طارمی جای خود را در ترکیب حفظ کرده‌اند.

یکی از تغییرات انجام شده در ترکیب تیم ملی ایران مقابل بلغارستان، بازگشت احمد نوراللهی به خط میانی است که جایگزین روزبه چشمی شده و این هافبک لژیونر به جای هافبک با تجربه استقلال به میدان می‌رود.

مهدی قایدی و سردار آزمون که در اردوی تیم ملی ایران حضور ندارند و در فینال تورنمنت کافا از ابتدا بازی کرده بودند، در مسابقه امشب جای خود را به علیرضا جهانبخش و سامان قدوس داده‌اند تا شکل نفرات اصلی تیم ملی دچار تغییر شود.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.