قول رحمتی به هواداران درباره بازی‌های نساجی در آسیا

مهدی رحمتی، سرمربی نساجی ابراز امیدواری کرد بتوانند عملکرد خوبی در لیگ قهرمانان آسیا داشته باشند.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، سیدمهدی رحمتی در حاشیه دورهمی بازیکنان نساجی قبل از نخستین مسابقه لیگ قهرمانان آسیا مقابل مومبای سیتی هند عنوان کرد: در ابتدا از زحمات آقای حدادیان مالک باشگاه تشکر می‌کنم که بدون هیچ آورده‌ای برای مردم استان مازندران و جوانان این استان و حتی فوتبال ایران زحمت می‌کشد. آقای حدادیان بدون هیچ درخواستی هزینه می‌کند، همه می‌دانیم هزینه کردن در فوتبال دل شیر می‌خواهد که خوشبختانه ایشان این خصوصیات را دارد.

او ادامه داد: خیلی خوشحال هستم که در این مجموعه حضور دارم. آقایان حدادیان، درودگر و بایندریان همه تلاش خود را از روز اول انجام دادند که ما به‌عنوان کادر فنی به خواسته‌های خود برسیم. از اعضای هیئت مدیره باشگاه تشکر می‌کنم که حامی من بودند. آقای سیف‌الله‌پور هم خیلی برای ما زحمت کشیده و همین زمینی که ما در آن تمرین می‌کنیم، حاصل ساعت‌ها زحمت و تلاش است که شما بازیکنان در آن مجموعه شرایط خوبی داشته باشد.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران تاکید کرد: کل مجموعه ما از روز اول که کار را شروع کردیم، من را تحمل کردند و بیشتر بار مسئولیت روی شانه اعضای کادر فنی و سرپرست تیم، بازیکنان، تدارکات، پزشکی و … بوده و بیشتر از حد توان خود کار کردند که کارها به‌خوبی پیش برود. امسال تغییرات زیادی در تیم صورت گرفته و شرایط به شکلی در ابتدای کار پیش رفت که نتوانستیم به آن شکلی که خودم دوست داشتم، نتیجه بگیریم. البته شرایط فوتبالی تیم خوب بوده و حالا هم بازیکنان و کادر فنی و اعضای تیم هم‌قسم شدیم به بهترین شکل از اعتبار فوتبال ایران و نام نساجی دفاع کنیم.

رحمتی خطاب به حدادیان اظهار کرد: مطمئن باشید بازیکنان و اعضای تیم نساجی زحمات قدردان زحمات شما هستند و می‌دانند چه شرایطی را در نساجی تجربه می‌کنند. آن‌ها در این باشگاه آرامش خاطر دارند و امیدوارم ما همه دست به دست هم داده و جواب زحمات شما را بدهیم.

در پایان این مراسم اعضای تیم نساجی هدیه‌ای را به‌صورت یادبود به پاس زحمات مالک باشگاه به حدادیان اهدا کردند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.