لیست خرید استقلال مشخص شد: ۳ پرسپولیسی و ۲ خارجی مدنظر نکونام

چند بازیکن سابق پرسپولیس در لیست نکونام برای همکاری با استقلال حضور دارند.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، جواد نکونام بعد از عقد قرارداد همکاری با استقلال برای دستیابی به موفقیت ناچار به اجرای تغییرات مدنظرش است. بخشی از این تغییرات به دگرگونی تاکتیکی و بازیکنان تیم بازمی‌گردد. همانطور که سرمربی تازه وارد استقلال در نشست معارفه‌اش گفت در مورد بازیکنان مدنظرش (لیست نقل و انتقالات استقلال) تصمیم گیری کرده است:

امیرحسین حسین زاده: بازیکن سابق استقلال که توانست با تیم ملی در تورنمنت کافا به مقام قهرمانی برسد در لیست خرید نکونام برای فصل آینده قرار دارد. حسین زاده بازیکن کنونی شارلروای بلژیک است و مسئولان استقلال باید با این تیم به مذاکره بپردازند.

مسعود ریگی: هافبکی که سابقه همکاری با استقلال را داشته و سبک بازی‌اش به نکونام در دوران بازیگری شباهت زیادی دارد. البته با توجه به حضور چشمی و مهدی مهدی پور کمتر کسی فکر می‌کرد ریگی جذب شود.

فرشاد احمد زاده یا احسان پهلوان: نکونام در فولاد با این دو بازیکن همکاری داشت. جالب اینکه آنها سابقه عضویت در پرسپولیس را دارند. با توجه به عملکرد احمدزاده و شرایط خوبی که در سپاهان برای او وجود دارد به نظر می‌رسد جذب او کمی بعید باشد.

یاسین سلمانی: قرارداد کاپیتان تیم امید با سپاهان به پایان رسیده است. از طرف دیگر کارشناسان سال‌هاست که می‌گویند استقلال بعد مجتبی جباری و سرور جپاروف خلاء بازی‌ساز خوب را داشته است. بنابراین سلمانی در لیست نکونام جای گرفته اما واکنش‌ها و رفتار کاپیتان تیم امید حکایت از علاقه او به پرسپولیس دارد. اگر به هر دلیلی جذب سلمانی امکان پذیر نباشد سعید واسعی دیگر گزینه‌ای است که نکونام قبلا با او کار کرده و علاقه این بازیکن به استقلال، می‌تواند در انتقالش تاثیرگذار باشد.

محمد نادری: مدافع چپی که سابقه بازی در تراکتور، پرسپولیس و استقلال را دارد و در کارنامه‌اش بازی در تیم خارجی هم ثبت شده است. با این اوصاف نشان می‌دهد نکونام قصد دارد سمت چپ دفاع تیمش را ترمیم کند.

مهاجم خارجی: سرمربی تازه وارد استقلال برای تقویت فاز هجومی خود درخواست عقد قرارداد با مهاجم خارجی را دارد. با توجه به علاقه نکونام برای همکاری با بازیکنان لالیگایی بعید نیست که چنین اتفاقی رقم بخورد.

دروازه‌بان خارجی: حتی پیش از حضور نکونام شائبه‌هایی درباره سرنوشت سنگربان استقلال در فصل بیست و سوم وجود داشت. درباره خروج حسینی حرف و حدیث فراوان است اما در صورت جدایی کاپیتان فصل پیش آبی‌پوشان جذب دروازه‌بان خارجی در برنامه‌های نکونام وجود دارد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.