رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

لیست سیاه نه؛ این بازیکن به دلیل فنی به تیم ملی دعوت نمی‌شود!

تیم ملی در یک بازی دوستانه در برابر تیم بلغارستان به میدان رفت که ترکیب تیم ملی به نسبت بازی قبلی که در فینال کافا در برابر ازبکستان برگزار شد، ۳ تغییر داشت. علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، مرتضی پورعلی‌گنجی، رامین رضاییان، احسان حاج‌صفی، سعید عزت‌اللهی، محمد محبی و مهدی طارمی ۸ بازیکنی هستند که در فینال کافا هم در ترکیب ثابت تیم ملی به میدان آمدند.

به گزارش اینتیتر به نقل از روزنو، تیم ملی در یک بازی دوستانه در برابر تیم بلغارستان به میدان رفت که ترکیب تیم ملی به نسبت بازی قبلی که در فینال کافا در برابر ازبکستان برگزار شد، ۳ تغییر داشت. علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، مرتضی پورعلی‌گنجی، رامین رضاییان، احسان حاج‌صفی، سعید عزت‌اللهی، محمد محبی و مهدی طارمی ۸ بازیکنی هستند که در فینال کافا هم در ترکیب ثابت تیم ملی به میدان آمدند.

غایبین تیم ملی در این بازی روزبه چشمی (احمد نورالهی)، مهدی قایدی (علیرضا جهانبخش) و سردار آزمون (سامان قدوس) بودند و افراد داخل پرانتز کسانی هستند که به جای این بازیکنان در ترکیب ثابت تیم ملی به میدان آمدند.

در بازی های آتی سردار آزمون بار دیگر به اردوی تیم ملی دعوت می‌شود اما مهدی قایدی شانس زیادی برای دعوت به اردوی تیم ملی ندارد به خصوص که سامان قدوس به خوبی جایگاه خود را در تیم ملی پیدا کرده است.

ترافیک بازیکن در خط حمله موجب می‌شود، مهدی قایدی شانس حضور در اردوی تیم ملی را از دست دهد و حضور این بازیکن در لیست سیاه هم تنها یک شایعه است. به واقع تصمیم امیر قلعه نویی در مورد مهدی قایدی یک تصمیم فنی است.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.