ماجرای تلخ بیرون ماندن ستاره‌های استقلال!

باشگاه استقلال تهران به دلیل رد شدن از سقف قرارداد نمی‌تواند قرارداد چند نفر را ثبت کند.

به گزارش اینتیتر به نقل از ۹ صبح، باشگاه استقلال تهران نتوانست مجوز حرفه ای دریافت کند و به همین دلیل سقف بودجه این باشگاه و تیم‌هایی که مجوز حرفه ای دریافت کردند، متفاوت است. باشگاه استقلال طبق مصوبه جدید تنها می‌تواند به اندازه ۳۰۰ میلیارد تومان تیم ببندد و بیشتر از این مبلغ اجازه هزینه کردن ندارد. موضوعی که به یک چالش جدید در این باشگاه تبدیل شده و چند بازیکن جدید این تیم به همراه مربی تازه واردشان هنوز مجوز ثبت قرارداد ندارند.

نفراتی مثل آریا برزگر، منتظر محمد، محمدرضا خالدآبادی، سعید مهری و سامان تورانیان در کنار مهدی هاشمی‌نسب فعلا بدون قرارداد در تمرینات استقلال شرکت می‌کنند و هنوز مجوز ثبت قرارداد این نفرات صادر نشده است. طبق شنیده‌های ما در حال حاضر مجموع قراردادهای بازیکنان و کادرفنی استقلال برای فصل پیش رو چیزی حدود ۳۰۲ میلیارد است و همین حالا بدون احتساب مبلغ قرارداد این ۵ بازیکن و مهدی هاشمی‌نسب، استقلال دو میلیارد تومان اضافه تر خرج کرده و باید این مبلغ به ۳۰۰ میلیارد برسد.

همین موضوع ممکن است باعث جدایی این نفرات تازه وارد شود. منتظر محمد در آستانه انتقال قرضی به مس رفسنجان قرار دارد و تکلیف سایر نفرات هم مشخص نیست. استقلال برای حل این مشکل یا باید قید این بازیکنان را بزند و این نفرات راهی تیم‌های دیگر شوند و یا اینکه بازیکنان دیگری را از لیست فعلی خارج کند تا بتواند از بازیکنان جدیدش استفاده نماید.

آبی‌ها همچنین می‌توانند با توجه به اینکه لیستشان هنوز جای خالی دارد و می‌توانند بازیکن جدید بگیرند؛ مبلغ قرارداد چند بازیکن و یا چند عضو کادر فنی را کم کنند تا بتوانند قرارداد نفرات جدید را ثبت کنند. اتفاقی که البته بعید است رخ دهد و طبیعتا کسی حاضر نیست مبلغ قراردادش را کم کند.

حال باید دید آیا خطیر می‌تواند این موضوع را مدیریت کند و یا اینکه بازیکنان جدید استقلال راهی تیم‌های دیگر خواهند شد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.