رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

ماجرای پخش شعار زن، زندگی، آزادی در بین الحرمین کربلا چه بود؟

ارگان مطبوعاتی دولت سیزدهم به پخش شعار زن، زندگی، آزادی در بین الحرمین شهر کربلا پرداخت.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایران، سایت رادیو فردا وابسته به سرویس جاسوسی امریکا CIA با انتشار ویدیویی از یک زن که در بین‌الحرمین کربلای معلی شعار «زن، زندگی، آزادی» را کف دستانش نوشته است، واکنش‌های بسیاری را برانگیخت.
این فرد در سخنان خود ادعا می‌کند که همه‌ جامعه مذهبی خواهان سقوط جمهوری اسلامی هستند و سپس به صورت مخفیانه از نوشته دست خود فیلم می‌گیرد!‍

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ ارگان مطبوعاتی دولت در ادامه نوشت: کاربران فضای مجازی با تمسخر این اقدام رسانه ضدایرانی رادیو فردا که خبرنگاران آن عمدتاً لائیک یا سکولار هستند و آن را در صفحات مجازی خود به راحتی عنوان می‌کنند، ناکامی رسانه‌های معاند در آشوب‌های اخیر را علت این رفتارهای مزورانه عنوان کردند.

این ارگان مطبوعاتی در ادامه نوشته است: رادیو فردا از جمله رسانه‌هایی است که در ایام اربعین حسینی به صورت مستمر اخبار منفی از این تجمع تاریخی را منتشر می‌کرد و به هیچ عنوان از خیل عظیم جمعیت میلیونی زائران خبری منتشر نکرده بود. این رسانه ضدانقلاب پیش از این نیز در پستی اینستاگرامی نوشته بود که یک برانداز در کرمانشاه برای سقوط جمهوری اسلامی «آش نذری» درست کرده است!

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.