رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

مادر پیروز توسط دامپزشک آفریقایی سونوگرافی شد | «ایران» باردار نیست!

در حالی که اسفند گذشته، علی سلاجقه، رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست از بارداری «ایران» خبر داده بود، «دکتر پیام محبی» رئیس بیمارستان دامپزشکی تهران اعلام کرد: «ایران» باردار نیست.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرآنلاین، در حالی که اسفند گذشته، علی سلاجقه، رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست از بارداری «ایران» خبر داده بود، «دکتر پیام محبی» رئیس بیمارستان دامپزشکی تهران اعلام کرد: «ایران» باردار نیست.

به گفته این دامپزشک هرچند که سازمان محیط زیست تاکنون درباره این موضوع سکوت کرده است اما گویا «دکتر پیتر کالدوِل» دامپزشک آفریقایی که پیش از این نیز برای مشاوره و درمان ایران و توله‌هایش از جمله پیروز به ایران سفر کرده بود، اکنون در ایران بسر می‌برد و ایران را سونوگرافی کرده است.

محبی ادامه داد: براساس شواهد و قرائنی که به دست‌مان رسیده، کالدول ایران را سونوگرافی کرده و اعلام کرده است که این یوزپلنگ باردار نیست.

به گفته محبی مشخص نیست که از ابتدا خبر بارداری ایران که از سوی سازمان محیط زیست اعلام شده بود، اشتباه بوده یا اینکه ایران دچار سقط شده است.

سال گذشته در همین روز یعنی ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ایران که به پروژه زادآوری یوزپلنگ آسیایی در اسارت تعلق داشت، صاحب سه توله از جمله پیروز شد.

پیروز که به یوزپلنگ محبوب ایرانی‌ها تبدیل شده بود، اسفند گذشته درگذشت.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.