مادر کودکش را در فر پخت | انگیزه مادر از این جنایت هولناک چه بود؟

مادر جوان که نوزادش را پس از قرار دادن در فر پخته بود، مجرم شناخته شد.

به گزارش اینتیتر به نقل از همشهری آنلاین، ساعت ۱:۳۰ بعد از ظهر روز جمعه گذشته به وقت محلی، ماموران پلیس در تماس تلفنی در جریان جریان قتل هولناک کودکی در خانه‌ای در محله مانهایم پارک قرار گرفتند.

وقتی ماموران در محل حادثه حاضر شدند، صحنه هولناکی را دیدند. زن ۲۶ ساله به نام ماریا توماس نوزاد یک ماهه خود به نام «زاریاح مای» را درون فر گذاشته و با روشن گذاشتن فر، وی را به قتل رسانده بود …

در بازرسی از خانه ماریا، پلیس زاریاح در حالیکه سوخته بود را در صندلی ماشین یافت و همچنین یک پتوی نوزاد زغال‌شده نیز کشف و به عنوان مدرک ضبط شد. ماموران در همان ابتدا و در جریان بازرسی خانه ماریا، کودک او را در حالیکه سوخته بود روی صندلی پیدا کردند. همچنین پتوی نوزاد که کاملا سوخته بود نیز در گوشه‌ای از خانه پیدا شد.

ماریا به پلیس گفتماریا در جریان بازجویی‌ها به پلیس گفت: می‌خواستم کودکم را بخوابانم، به اشتباه به جای گهواره او را در فر گذاشتم و بعد از این کار از خانه بیرون رفتم.

او در ادامه به پلیس گفت: وقتی به خانه بازگشتم، بوی دود را حس کردم، به دنبال بو به آشپزخانه رفتم و کودکم را بی‌جان در فر پیدا کردم.

یکی از دوستانش به پلیس گفت: ماریا مشکلات ذهنی داشت و هنوز به بلوغ فکری و عقلی نرسیده بود. چند هفته قبل در فیس بوک نوشته بود که از سوی دوستان و نزدیکانش حمایت نمی‌شود و از این بابت عصبانی است.

بدین ترتیب ماریا را دستگیر به و ایستگاه پلیس برده شد. با انجام تحقیقات مقدماتی ماریا را دستگیر به و ایستگاه پلیس برده شد.

جین پیترز بیکر، دادستان شهرستان جکسون، روز شنبه اعلام کرد که ماریا به جرم قتل درجه یک، به زودی محاکمه خواهد شد.

بر اساس قانون ایالت میسوری، ماریا در صورت محکومیت ممکن است با ۱۰ سال تا حبس ابد روبرو شود.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.