رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

مجیدی از استقلال می رود؟

یک شایعه اردوی تیم فوتبال استقلال را در آستانه جشن قهرمانی تحت تاثیر قرار داده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از آنا، تیم فوتبال استقلال امشب بعد از حدود ۱۰ سال قهرمانی در لیگ برتر را با حضور بیش از ۶۵ هزار هوادار جشن خواهد گرفت اما یک شایعه اردوی این تیم را تحت تاثیر قرار داده است.

بیشتر بخوانید:

با وجودی که فرهاد مجیدی با استقلال قرارداد ۳ ساله دارد و حتی اعضای هیات مدیره این باشگاه قویا جدایی این مربی را تکذیب می کنند اما شایعه پایان همکاری وی با استقلال بعد از مسابقه امشب در اردوی این تیم پیچیده و تمامی بازیکنان هم این شایعه را شنیده اند.

علیرغم اینکه طی هفته های اخیر شایعه حضور مجیدی در لیگ امارات بارها تکذیب شده است اما به نظر می رسد این خبر جدی است و سرمربی استقلال عزم خود را برای رفتن از این تیم جزم کرده است. از سوی دیگر عدم تمدید قرارداد بازیکنان استقلال و همچنین عدم ارائه لیست بازیکنان فصل آینده باعث تقویت این شایعه شده است.

طی روزهای اخیر اخبار مختلفی در مورد جذب بازیکنان جدید مثل قائدی و علی کریمی و حتی امید ابراهیمی به درخواست مجیدی در رسانه ها منتشر شده اما سرمربی استقلال نه تنها تا امروز لیستی به مسئولان این باشگاه ارائه نکرده بلکه حتی در مورد تمدید قرارداد بازیکنان فعلی این تیم هم با مسئولان استقلال صحبت نکرده است.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.