رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

محرومیت سنگین در انتظار باشگاه استقلال بود | حتما آقای خطیر می‌داند چگونه قرارداد میلیاردی ببندد اما ما بلد نیستیم!

رضا درویش اعلام کرد فسخ قرارداد علیرضا بیرانوند غیرقانونی بود و این بازیکن در صورت انتقال به استقلال شش ماه محروم می‌شد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، یکی از جنجالی‌ترین اتفاقات نقل و انتقالات تابستانی لیگ برتر فوتبال ایران، موضوع فسخ قرارداد علیرضا بیرانوند با باشگاه پرسپولیس و مذاکره این گلر ملی‌پوش با مدیرعامل استقلال بود اما در نهایت این بازیکن قرارداد جدیدی را با سرخ‌ها امضا کرد و حجت کریمی نیز از سمت خود استعفا داد.

رضا درویش در این باره توضیح داد: آقای کریمی جزو موفق‌ترین مدیران استقلال بود. مدیری که پولی از خودش بگذارد و برود جای تقدیر دارد. تا جایی که من مطلع هستم پولی گذاشت و رفت. در مورد آقای بیرانوند هم من خدمت آقای کریمی دوستانه عرض کردم که امکان ندارد بتوانی از نظر قانونی ایشان را بیاوری، چون دوستان و همکاران ما در باشگاه تا آن اندازه مسلط هستند که بدانند قرارداد بازیکنان تحت‌قرارداد را چگونه فسخ می‌کنند.

درویش تاکید کرد: علیرضا بیرانوند ۹۱درصد دریافتی داشت. او فسخ کرد اما قانون می‌گفت اگر ایشان فسخ کند و ما شکایت کنیم، حداقل شش ماه محروم و چند میلیون یا میلیارد جریمه خواهد شد و دو پنجره نقل و انتقالاتی هم بسته می‌شود. این مشکلی است که باشگاه پرسپولیس در پرونده آقای طارمی دچار شد.

مدیرعامل پرسپولیس درباره امضای قرارداد با بیرانوند عنوان کرد: همان روز ظهرش آقای وحید امیری آمد باشگاه و گفت که بیرانوند به جلسه با استقلال نرفته و حاضر است بیاید. او به هر حال بچه این باشگاه است و اصلا من نگذاشتم که شب توضیحی در این باره بدهد.

او در پاسخ به اینکه خطیر اعلام کرده بود این باشگاه قرارداد ۲۵ میلیاردی ثبت کرده است، گفت: سقف قرارداد ما ۱۵ میلیارد تومان است و به آقای آل‌کثیر ۱۳ میلیارد پیشنهاد دادیم. حتما آقای خطیر بلد بوده و ما بلد نیستیم اما خُب ۱۰ بازیکن ۲۵ میلیاردی می‌شود ۲۵۰ میلیارد تومان و سقف قرارداد می‌شود! حتی یک بازیکن بزرگ آمد گفت به من آپشن ندهید و ۱۸ میلیارد بدهید. اما من گفتم نه!

درویش همچنین درباره ابهاماتی که پیرامون ارقام بازیکنان پرسپولیس وجود دارد، توضیح داد: من بازیکنی را دیدم که برای یک فصل از باشگاهی ۳۸ میلیارد تومان پیشنهاد داشت و آمد باشگاه ما ۱۵ میلیارد تومان. به هر حال پرسپولیس اینطوری است.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.