مراسم Nintendo Direct جدیدی در راه است

طبق گزارشی انتظار می‌رود که طی چند هفته‌ی آینده شاهد یک مراسم جدید Nintendo Direct باشیم. سوابق نینتندو هم حاکی از برگزاری چنین رویدادی در ماه سپتامبر(۱۰ شهریور تا ۸ مهر) هستند.

به گزارش اینتیتر به نقل از گیم فا، گزارشی که مطلب فوق را بیان کرده مربوط به Zippo، یکی از منابع قابل اطمینان در رابطه با شایعات نینتندو است. این منبع چندی پیش بلاگ خود را با خبر اینکه احتمالا در دو هفته‌ی آینده شاهد یک Nintendo Direct جدید خواهیم بود به‌روزرسانی کرد: «Nintendo Direct جدید بر روی بازی‌های باقی‌مانده در سال ۲۰۲۱ و بازی‌های اوایل سال ۲۰۲۲ تمرکز خواهد داشت.»

جالب است بدانید که سوابق نینتندو هم ادعاهای Zippo را تایید می‌کنند. نینتندو طی ۵ سال گذشته یک Direct را طی دو هفته‌ی اول سپتامبر برگزار کرده است. حتی در سال ۲۰۲۰ که این شرکت به خاطر شیوع کرونا یک Direct کامل را برگزار نکرد هم شاهد استریمی برای سی و پنجمین سالگرد فرنچایز Super Mario بودیم. به تازگی هم گزارش شده که Xenoblade 3 در دست توسعه است و احتمالا در سال جاری رونمایی می‌شود.

از سال ۲۰۱۳ نینتندو از Direct به عنوان وسیله‌ای برای ارتباط برقرار کردن با مخاطبان خود استفاده کرده است. طی سال‌های اخیر شاهد استفاده از استریم‌ها در کنار رویدادهای بزرگ‌تر برای تمرکز بر روی یک بازی خاص مثل Animal Crossing یا Super Smash Bros بوده‌ایم.

تابستان گذشته بود که رئیس نینتندو اعلام کرد این شرکت به برنامه‌های Direct خود پایدار است و به استفاده از این مدل ادامه خواهد داد: «به نظر ما Nintendo Direct روش مستقیم و بسیار کارآمدی برای ارائه‌ی محصولات‌مان به مخاطبان است. زمانه عوض شده و باید از روش‌های مدرنی برای تبلیغ استفاده کرد. در آینده هم ممکن است که این روش را برای روش بهتری کنار بگذاریم.»

در آخرین Nintendo Direct شامل معرفی بازی‌ Metroid Dread، نمایش گیم‌پلی دنباله‌ی The Legend of Zelda: Breath of the Wild و نسخه‌ی جدید WarioWare بودیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.