رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

مراقب این کد برای دریافت وام ودیعه مسکن باشید

بازار خرید وفروش وام ودیعه مسکن در بسیاری از شهرستان ها برای دریافت وام ودیعه مسکن داغ شده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از باشگاه خبرنگاران، اوتادی گفت: بازار خرید وفروش وام ودیعه مسکن در بسیاری از شهرستان ها برای دریافت وام ودیعه مسکن داغ شده است.

عبداللّه اوتادی گفت: متاسفانه در پشت پرده‌ پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن رانت وجود دارد که بنابر هماهنگی و برنامه ریزی های که در استان تهران صورت گرفته است، پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن برای مستاجران مشاوران املاک در استان تهران نمی توانند اقدام به تخلف در روند ارائه کد رهگیری کنند.

به گفته عضو هیئت مدیره اتحادیه مشاوران املاک کشور، متاسفانه در شهرستان ها، فروش کد رهگیری افزایش یافته و بسیاری از فروشندگان با ارائه کد رهگیری در سایت و اپلیکیشن ها اقدام به فروش آن می کنند.

او می‌گوید: اکنون به هر اپلیکیشنی که برای فروش کد رهگیری مراجعه کنید، شاهد فروش چشمگیر این کدها هستیم که خود یک بازار جذاب برای مستاجران و دریافت کنندگان تسهیلات شده است.

اوتادی گفت: برخی از افراد با پرداخت ۲۰۰هزار تومان می توانند این کد رهگیری را خریداری کنند و متاسفانه در این بخش نظارت و پیگیری وجود ندارد.

اوتادی گفت: در این بخش یک نظارت و ارزیابی باید صورت گیرد تا شاهد چنین تخلف هایی در حوزه فروش کد رهگیری به ویژه در اپلکیشن های مانند دیوار و شیپور نباشیم.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.