رسانه خبری این تیتر

مردی شبیه شیطان واقعی با شاخ های ایمپلنت شده در پیشانی

رنی دینیز داسیلوا مردی آمریکایی است که به شیطان واقعی شباهت دارد. او در طی ۱۴ سال گذشته ۵۰,۰۰۰ پوند برای تغییر ظاهر خود هزینه کرده است؛ بخشی از این هزینه شامل ایمپلنت در پیشانی و خالکوبی در ۷۰ درصد بدن او می شود.

به گزارش اینتیتر به نقل از روزیاتو، رنی که پدر دو فرزند دختر و پسر است ادعا کرده که تغییرات شدیدی روی بدنش انجام داده است. او به دلیل همین تغییرات، شبیه یک شیطان واقعی به نظر می رسد و حتی از حضور در کلیساهای مختلف منع شده است.

این مرد برزیلی ۳۸ ساله بعد از شرکت در یک همایش خالکوبی‌ و مشاهده تتوی دیگران به سرعت دلشیفته و معتاد تتو شد. سپس به انجام ایمپلنت‌ های جدی‌تر روی بدن خود روی آورد.

شاخ های قابل تعویض

برجسته ترین آنها دو ایمپلنت ترانس درمال در پیشانی او است که به کمک آنها می تواند شاخ هایی با اندازه های مختلف را روی سر خود بپیچد.

ایمپلنت ها از طریق یک برش کوچک در پوست ساخته می شوند و یک شی را تا حدی در زیر قرار می دهند و بخشی از آن بیرون زده می شود.

این جسم دارای سوراخ‌های بزرگی است و پوست می تواند تا قبل از تبدیل شدن به عضوی دائمی از بدن، در حین التیام، رشد کند.

رنی بدن خود را از قلاب آویزان می کند. او قلاب هایی را در پشت خود قرار می دهد و از دو زنجیر تاب می خورد. این مرد شیطان نما از پوستش برای حمایت از خود استفاده می کند.

طرد شدن از جوامع مختلف

ظاهر این پدر به گونه ای است که نظرات تنفرآمیز زیادی از غریبه ها دریافت کرده است. آنها می گویند نباید در انظار عمومی بیرون برود.

وی افزود از جامعه مذهبی نیز ناامید است و مدعی شده که در موارد متعددی کشیش ها به دلیل ظاهری که دارد از ورود او به کلیسا خودداری کرده اند.

حتی بارها و بارها به او گفته اند که به دلیل ظاهرش به جهنم خواهد رفت.

او با انتقادات خانواده‌اش نیز مواجه شده است زیرا پدرش مخالفت می‌کند. اما پسرش فقط از تغییراتی که به او صدمه می‌زند، بدش می‌آید.

رنی دینیز با وجود تمام نگرش ها و نظرات منفی دیگران، ظاهر خود را دوست دارد و قصد دارد به تغییر شکل خود ادامه دهد.

او از طریق ظاهر خود، با بسیاری از افراد همفکر که معتاد به خالکوبی هستند دوست شده و در جامعه جدیدی پذیرفته شده است.

وی گفت: «در حال حاضر ۷۰ درصد بدنم خالکوبی شده است، چهار ایمپلنت سیلیکونی در بازوی راست و چهار ایمپلنت سیلیکونی در بازوی چپم دارم.» «در پیشانی‌ام، دو ایمپلنت ترانس درمال گذاشته‌ام. زبانم چنگال شده و سیاه رنگ شده است. من یک ایمپلنت صاعقه هم در دستم کاشته ام. گوش هایم شبیه اورک شده و کره چشمم خالکوبی کرده ام. ۱۴ دندان فولادی هم با جراحی کاشته ام.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.