رسانه خبری این تیتر

مهلت ثبت‌نام بیمه تکمیلی فرهنگیان تا ۳۱ تیر تمدید شد

سرپرست اداره کل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش از تمدید مهلت ثبت‌نام بیمه تکمیلی درمان فرهنگیان تا سی‌ویکم تیرماه خبر داد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایمنا، سعید مقدم‌زاده درباره ثبت‌نام بیمه تکمیلی فرهنگیان، اظهار کرد: پیرو درخواست‌های متعدد فرهنگیان جهت تمدید مهلت ثبت‌نام بیمه تکمیلی تلاش کردیم تا فرصت مجددی برای این امر اختصاص پیدا کند.

وی افزود: ثبت‌نام افراد متقاضی جهت استفاده از خدمات بیمه تکمیلی فرهنگیان به یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر رسیده است.

سرپرست اداره کل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش افزود: ثبت‌نام افراد متقاضی جهت استفاده از خدمات بیمه تکمیلی فرهنگیان به یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر رسیده است.

مقدم‌زاده ادامه داد: امکان بارگذاری مدارک برای فرهنگیان شامل کپی شناسنامه و کارت ملی به شکل مجازی در سایت فراهم شده است.

با امضای تفاهم‌نامه‌ای بین وزارت آموزش و پرورش و بیمه دانا، قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان از روش «صندوقی» به «بیمه‌گری» تغییر یافت و این قرارداد از اول تیرماه، بدون سقف پرداختی برای بسیاری از بیماری‌ها و با فرانشیز ۱۵ درصد اجرا می‌شود.

بر این اساس، افزایش تعهدات بیمه‌ای از اهداف این تفاهم‌نامه است؛ بخشی از حق بیمه تکمیلی از سوی دولت و بخش دیگر توسط بیمه‌گر پرداخت خواهد شد. همچنین خدمات عینک و دندان‌پزشکی ازجمله مواردی است که در این تفاهم‌نامه آمده است.

پیش‌تر اعلام شده بود که ثبت‌نام برای بیمه تکمیلی فرهنگیان، پانزدهم تیرماه به پایان می‌رسد که این زمان تا بیست‌ویکم تیرماه تمدید شد و اکنون تا سی‌ویکم تیرماه فرصت دارد.

حق بیمه تکمیلی در قرارداد جدید ۲۷۵ هزار تومان است که حدود ۹۰ هزار تومان آن توسط فرهنگیان پرداخت می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.