ناظم مدرسه دختر ۱۱ ساله را به خاطر حجاب کتک زد

اخبار ناگوار و حادثه‌آفرین در مدارس باعث بی‌انضباطی کادر تربیتی شده به طوری که ناظم مدرسه‌ای در تهران دختر ۱۱ ساله را به خاطر حجاب مورد ضرب و شتم قرار داد.

به گزارش اینتیتر به نقل از اعتماد، اواسط دی ماه سال جاری، در مدرسه دخترانه [..]در خیابان دربند تهران، دانش‌آموز ۱۱ ساله‌ای از سوی ناظم مدرسه‌اش مورد آزار و اذیت فیزیکی قرار می‌گیرد. این دانش‌آموز پس از این اتفاق دچار حملات پانیک (حمله عصبی ناشی از ترس و اضطراب) می‌شود و حدود یک الی دو هفته به مدرسه نمی‌رود.

مادر این دانش‌آموز پس از اتفاقی که برای دختر یازده ساله‌اش در مدرسه افتاد به کلانتری ۱۶۳ ولنجک؛ نزدیک محل زندگی‌شان شکایت می‌کند. پلیس در نامه‌ای به پزشکی قانونی، این دانش‌آموز را برای انجام معاینات و طی کردن مراحل قضایی معرفی می‌کند.

در این گزارش آمده است:«زنگ ورزش بود. دخترم مشغول جمع کردن وسایل ورزشی بوده که ناخواسته مقنعه از سرش به دور گردنش می‌افتد. ناگهان ناظم مدرسه به سمت دخترم حمله می‌کند و او را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد» … این‌ها بخشی از صحبت‌های مادر دانش‌آموزی است که فرزندش در مقطع کلاس پنجم دبستان درس می‌خواند. مادر این دانش‌آموز به «اعتماد» می‌گوید: «بعد از این اتفاق، دخترم به دوستانش گفته که بالاخره از دست خانم ناظم خودم را می‌کشم. ناظم مدرسه قبلا سابقه این‌گونه رفتار‌های خشونت‌آمیز و توهین‌آمیز را با دانش‌آموزان دیگر هم داشته است، اما پس از اینکه دخترم را از ناحیه گردن مورد ضرب و شتم قرار داده، معلمان مدرسه به دفاع از دخترم خواستار توبیخ ناظم شده‌اند که البته شنیده شده آموزش و پرورش منطقه او را فعلا اخراج کرده است.»

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

1 نظر
  1. آرمین شکوری می گوید

    مملکت شده دروغ هر کی هر چی میخواد دروغ میگه اینطور که تو میگی شماها همه فرشته و بقیه شیطان هستند چرا اصل ماجرا رو تعریف نمیکنی چرا نمیگی پزشک قانونی کتک رو تایید نکرده باز هم دروغ برای به دو دستگی انداختن مردم ، زهی خیال باطل

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.