نامزد سابق جان سینا از افسردگی خود پس از جدایی از قهرمان کشتی کج می گوید

نیکی بلا طاقت ازدواج نامزد سابقش جان سینا را نداشت. بعد از جدایی از جان سینا و ازدواج دوم او دچار “تروما” و افسردگی شد. این خانم کشتی گیر حرفه ای تنها چند روز پس از دومین ازدواجش با شای شریعت زاده، جدایی «دردناک» خود از جان سینا را بازتاب داد.

به گزارش اینتیتر به نقل از روزیاتو، این دومین ازدواج سینا است، او برای اولین بار در سال ۲۰۰۹ با الیزابت هوبردو، که طبق گزارش ها در دبیرستان با او آشنا شده بود، ازدواج کرد. او پس از گذر سه سال از زندگی شان در سال ۲۰۱۲ طلاق گرفت.

سینا پس از پایان ازدواج اول خود، یک رابطه ۶ ساله با همکار کشتی کج کارش، نیکی بلا را آغاز کرد. در حالی که آنها در سی و سومین دوره مسابقه رسلمانیا در سال ۲۰۱۸ جایی که سینا حلقه نامزدی را در رینگ کشتی به او هدیه داد، اعلام نامزدی کردند اما تا آخر مسیر پیش نرفتند و این رابطه به ازدواج رسمی ختم نشد.

همسر ایرانی جان سینا کیست؟ همه چیز در مورد شای شریعت زاده

شهرزاد شریعت زاده دختر ایرانی متولد کانادا، در سال ۲۰۱۹ میلادی با جان سینا وارد رابطه شد. او متولد سال ۱۹۸۹ میلادی است و ۱۲ سال از جان سینا کوچک تر است. شهرزاد شریعت زاده تا کنون ازدواج نکرده و فرزندی ندارد. شهرزاد شریعت زاده در دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا در رشته الکترونیک دانش آموخته شده و یکی از مهندسان صنعت الکترونیک کانادا محسوب می شود.

آدرس اینستاگرام شهرزاد شریعت زاده همسر جان سینا @shayshariatzadehh قرار دارد. او با نام shay در کانادا شناخته می شود. شهرزاد شریعت زاده در اینستاگرامش فقط صفحه جان سینا را دنبال می کند. در برخی از پست های شهرزاد شریعت زاده در اینستاگرام، وی برای دیده شدن بهتر و بیشتر مطالبش از هشتگ : #johncena استفاده می کند.

جدایی سخت

نیکی در یک مصاحبه جدید گفت که جدایی او از سینا در سال ۲۰۱۸ “سخت” بود زیرا رابطه آنها در پایان هنوز “عاشقانه” بود. تقریبا آرزو می کنید که پایان جدایی بد باشد، زیرا دور شدن و فراموش کردن بسیار آسان تر است.”

او افزود:

«من فکر می کنم بسیاری از زنان وقتی به این موقعیت می رسند که “من این شخص را دوست دارم، اما نمی دانم که آیا این برای زندگی من مناسب است یا نه.” گاهی اوقات ما با افراد شگفت انگیز ملاقات می کنیم، اما فقط قرار است زندگی متفاوتی داشته باشیم.»

ستاره رئالیتی و کشتی گیر حرفه ای در مورد جدایی آنها گفت:

«هیچ کس فکر نمی کرد من این کار را انجام دهم، اما این به شدت به من ضربه می زد. با وجود اینکه جدایی دردناک و حتی آسیب زا است، اما فقط می دانستم که کار درست همین است.»

بلا و جان ، ۴۵ ساله، در سال ۲۰۱۲ با یکدیگر آشنا شدند و پنج سال بعد نامزد کردند. اگرچه آنها در آوریل ۲۰۱۸ از هم جدا شدند، اما در اواخر همان سال، هرچند کوتاه، آشتی کردند.

همسر نیکی بلا کیست؟

بلا از آن زمان با آرتم چیگوینتسف، رقصنده حرفه ای برنامه «رقص با ستاره‌ها» واد رابطه شد و در نوامبر ۲۰۱۹ با او نامزد کرد. آنها یک پسر ۱ ساله به نام ماتئو دارند.

سینا به نوبه خود، در سال ۲۰۱۹ عاشقانه خود را با شای شریعت زاده ایرانی دورگه ۳۳ ساله آغاز کرد. آنها در اکتبر سال بعد در یک دفتر وکالت در فلوریدا ازدواج کردند.

هفته گذشته، این زوج یک مراسم عروسی سنتی تر در مقابل خانواده و دوستان خود در کانادا برگزار کردند.

اما بلا، هنوز در حال برنامه ریزی عروسی خود با چیگوینتسف ۴۰ ساله است.

عروس آینده درباره همسر روسی خود توضیح می دهد:

«ما فقط سعی می کنیم کل این موضوع خانوادگی را با آرتم بفهمیم. دعا می‌کنیم که بتوانیم خانواده آرتم را به زودی به آمریکا برسانیم. این هدف ماست.»

اکنون دیگران میخوانند

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.