رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

نبود تماشاگر به ضرر پرسپولیس است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اصلا دوست ندارم وارد فضای نقل و انتقالاتی شوم، این حرف‌ها از جاهایی زده می‌شود که دوست دارند برای ما حاشیه درست کنند.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس و پیکان اظهار داشت: برای اولین بار است که نشست خبری به این شکل برگزار می‌شود و خوشحال هستم که بعد از ۳-۴ ماه ماه دوباره فوتبال جریان پیدا کرده است. من با فوتبال زنده‌ام و بدون فوتبال می‌میرم.

وی افزود: شرایط خوبی را در این مدت تجربه نکردیم ولی خوشبختانه با تصمیم‌گیری خوب و عاقلانه فوتبال هم جریان پیدا کرد. اگر غیر از این اتفاق می‌افتاد فوتبالی‌ها ضرر می‌کردند.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: ما یک ماه است که تمرین می‌کنیم، شاید بعد از ۳ ماه تعطیلی برگزاری بازی سخت باشد ولی سعی کردیم از نظر بدنی و تاکتیکی به شرایط خوب برسیم. ۴ بازی خوب تدارکاتی انجام دادیم ولی هیچ تیمی نمی‌تواند بگوید آمادگی صد در صد دارد، به همین دلیل نیاز به زمان داریم. ما مقابل یک تیم با انگیزه بازی می‌کنیم که برای فرار از قعر جدول به زمین می‌‌آید.

گل‌محمدی ادامه داد: قطعا بازی سختی داریم چون چند بازیکن را هم نداریم. استوکتس از ما جدا شده و اوساگونا هنوز نتوانسته به ایران برگرد. رسن هم دیر به ما اضافه شده و محمد انصاری هم آسیب دیده که برایش آروزی سلامتی دارم. از طرفی ترابی را هم به دلیل محرومیت نداریم ولی بازیکنان انگیزه فوق‌العاده ای در این مدت داشتند، خودم فردا به بازی با پیکان خیلی امیدوارم و مطمئن هستم خوب نتیجه خواهیم گرفت.

وی با اشاره به وضعیت نادری و مصدومیت این بازیکن گفت: نادری بازیکن خوبی است که از روز گذشته به ما اضافه شده و مشکلی هم ندارد.

گل‌محمدی در خصوص وضعیت بیرانوند گفت: من واقعا اطلاع دقیقی از وضعیت این بازیکن ندارم. ظاهرا باشگاه بلژیکی باید برای این بازیکن بلیت بگیرد ولی اینکه دقیق در مورد او نظر بدهم نمی‌توانم چون اطلاعاتم از وضعیت وی کامل نیست.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه امروز با رادیو صحبت کرده در حالی که نشست خبری داشته و این موضوع با انتقاد رسانه‌ها مواجه شده است عنوان کرد: ما ارتباط خوبی با رادیو داریم ولی من واقعا حواسم نبود و به همین دلیل از طرف خودم عذر‌خواهی می‌کنم. مطمئنا این موضوع دیگر تکرار نخواهد شد.

وی در خصوص برگزاری بازی بدون تماشاگران گفت: این شرایط خاص است ولی باید به آن عادت کنیم. خیلی دوست داشتیم با وجود هواداران بازی می‌کردیم. در نبود آنها، پرسپولیس ضرر خواهد کرد چون بیشترین طرفدار را در ایران و آسیا دارد.البته در این مدت آنها آنقدر انرژی مثبت به ما داده‌اند که همه کار برای شادی دل آنها انجام خواهیم داد.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه آیا با شرایط موجود به علیرضا بیرانوند در بازی فردا بازی می‌دهد گفت: این موضوع تقریبا ۳۰ ساعت دیگر مشخص می‌شود.

گل‌محمدی ضمن رد هرگونه مذاکره با انصاری فرد گفت: هیچ مذاکره‌ای با بازیکنی انجام ندادم و اصلا دوست ندارم وارد فضای نقل و انتقالاتی شوم. این حرف‌ها از جاهایی زده می‌شود که دوست دارند برای ما حاشیه درست کنند. هفته قبل هم در مورد سید جلال و جدایی او حرف زده بودند آن هم در شرایطی که این مباحث اصلا درست نیست. به نظرم مطرح کردن این صحبت‌ها بیشتر زائیده ذهن کسانی است که دوست دارد برای پرسپولیس حاشیه درست کنند.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.