رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

نکونام در ماجرای رعایت سقف بودجه راضی شد؟

کسر ۴ امتیاز از سپاهان مهم‌ترین اتفاق لیگ برتر فوتبال ایران در فصل جدید است.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، جواد نکونام بارها و بارها گفته بود چرا فقط استقلال باید سقف بودجه را رعایت کند اما حالا می‌بینیم که از سپاهان ۴ امتیاز کسب شده و اجازه همراهی ۵ بازیکن این تیم در بازی‌های آینده را هم نمی‌دهند. از طرفی پای پرسپولیس هم در پرونده مالیاتی گولسیانی گیر است و حتی گفته می‌شود استقلال هم قرارداد سعید مهری را فقط ۱۶۰میلیون و قرارداد هاشمی‌نسب را ۵۰ میلیون ثبت کرده که این مسئله هم باید بررسی شود.

قاعدتا حالا که ۴ امتیاز از سپاهان کسر شده جواد نکونام باید راضی شده باشد که تیمش تا حد زیادی سقف بودجه را رعایت کرده است مگر این‌که استقلال هم تخلف کرده باشد که البته قطعی نیست و این مسئله باید بررسی شود.

سپاهان ۴ شاکی داشت و باشگاه‌های استقلال، پرسپولیس، تراکتور و پیکان از این باشگاه اصفهانی شکایت کرده بودند حالا امکان دارد شکایت‌هایی هم علیه سایر باشگاه‌ها مثل پرسپولیس، استقلال، تراکتور و گل گهر انجام شود که قطعا کمیته انضباطی همه آن‌ها را بررسی خواهد کرد. از طرفی کمیته نظارت بر قراردادها را هم داریم که وظیفه‌اش رسیدگی به همین موارد است اما مسلما جواد نکونام حالا که استقلال بر خلاف بعضی از تیم‌ها سقف بودجه را رعایت کرده باید راضی باشد.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.