نگاه مضحکانه و تعجب برانگیز آناشید حسینی به مجری تی وی پلاس/ مدرک تحصیلی او واقعا دیپلم است؟

آناشید حسینی در مصاحبه ای با رسانه تی وی پلاس درباره حواشی زندگی اش توضیحاتی داد.

به گزارش اینتیتر به نقل از روزیاتو، آناشید حسینی در این مصاحبه در پاسخ به اینکه گفته می شود تحصیلات آکادمیک در حوزه ی طراحی لباس ندارد و مدرک تحصیلی او دیپلم است، گفت: من متولد سال ۷۰ در اهواز هستم و دو سه ساله که بودم با خانواده ام به تهران آمدیم و اینجا بزرگ شدم. هنرستان البرز گرافیک خواندم و مدرک کارشناسی ام را در رشته ی معماری گرفتم.

بعد از آن، دوره ی کارشناسی ارشدم را در یکی از شاخه های رشته طراحی لباس گذراندم. یک دوره ی مشترک دانشگاه امیرکبیر با دانشگاه مد آرت پاریس بود. رشته ی من در واقع مدیریت کسب و کار در حوزه ی فشن و کالاهای لوکس بود. این دوره به صورت فشرده در پاریس برگزار شد. تمام دروس توسط استادان فرانسوی و به زبان انگلیسی تدریس می شد. این اساتید همگی زمانی در بزرگ ترین و بهترین برندهای دنیا فعال بودند.

از ابتدا هدفم این بود که طراح لباس عروس شوم. بعد از آن هم در کلاس ها و دوره های زیادی شرکت کردم و توانستم برندم را گسترش دهم. حالا هم با یک تیم حدوداً ۵۰ نفره کار می کنم. از زمانی هم که کارم را در زمینه ی طراحی لباس عروس شروع کردم، با استقبال خیلی خوبی مواجه شد.

آناشید حسینی درباره ی علت این استقبال و شهرت لباس عروس هایش گفت:

من از همان ابتدایی که وارد کار طراحی لباس عروس شدم سعی کردم از هنر دست زیاد استفاده کنم. و یکی از دلایل دیده شدن کارم همین بود که بخش زیادی از لباس عروس هایم با دست دوخته می شود و زمان زیادی صرف آن ها می شود. ما برای هر لباس حدود ۲ تا ۳ ماه وقت می گذاریم. یک نکته ی دیگر این است که ما در کشورمان خیلی طراح لباس عروس نداریم.

آناشید حسینی که به تازگی با امین رضا چلبیانلو، دندانپزشک مشهور اینستاگرام ازدواج کرده، درباره ی انتشار تصاویر خصوصی ازدواج اولش طی ماه های گذشته در فضای مجازی گفت:

من و همسرم بعد از آشنایی مان حدود شش هفت ماه نامزد بودیم. همان زمان عکس هایی از من مربوط به ۱۱ سال قبل را برای همسرم می فرستادند. خدا را شکر ایشان انسان انقدر فهمیده و باشعوری هستند که همان زمان فقط به این موضوع می خندیدند و اصلاً برایشان مهم نبود.

من نمی دانم به کسانی که این کارها را می کنند چه نفعی می رسد اما همیشه به آدم ها می گویم که شما فقط یک بُعد از ماجرایی را می بینید و از ابعاد دیگرش خبر ندارید.

یک آدمی ۱۱ سال قبل می خواسته زندگی مشترکی بسازد که نتوانسته و آن زندگی به هم خورده. آیا خانواده ای اجازه می دهد فرزندش با کسی وارد زندگی مشترک شود که اعتیاد دارد؟ من گناهی نداشتم. هر خانواده ی دیگری هم که بودند سعی می کردند به هر طریقی فرزند خود را از آن رابطه بیرون بکشند و اجازه ندهند زندگی مشترکی شکل بگیرد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.