هشدار مهم به استقلال و نکونام پیش از دربی

پیشکسوت آبی از باشگاه استقلال و جواد نکونام در خواست کرده است که در تعطیلات زمستانی حتما یک بازیکن در خط دفاع به ترکیب اضافه کنند.

به گزارش اینتیتر به نقل از روزنو، استقلال در ابتدای فصل دو مهره کلیدی خود را در خط دفاع از دست داد که یکی از آنها سیلوا بود و دیگری عارف غلامی. به جای این دو جواد نکونام، آرمین سهرابیان و ایمان سلیمی را به خدمت گرفت که هر دو این روزها جز مهره‌های تیم در خط دفاعی به حساب می‌آیند. با این حال شاهین بیانی می‌گوید استقلال در خط دفاع به یک مهره تاثیر گذار نیاز دارد.

دلیل او در نوع خود جالب است. شاهین بیانی می‌گوید: تصور کنید از میان آرمین سهرابیان و ایمان سلیمی یک یا دو نفرشان مصدوم شوند، آن وقت تکلیف خط دفاعی استقلال چه می‌شود؟

استقلال این فصل با سیستم ۳ دفاعه بازی می‌کند و طبیعتا تعداد مدافعان میانی اش باید به نسبت فصل گذشته بیشتر باشد. استقلال در حال حاضر به جز این مدافعان محمد حسین مرادمند را دارد که مصدوم شده است و در بازی‌های آتی اگر از بین ایمان سلیمی و آرمین سهرابیان یکی مصدوم شود جواد نکونام نمی‌داند باید کدام بازیکن را به میدان بفرستد. ضمنا روزبه چشمی که اکنون در خط دفاع بازی می‌کند، پست اصلی اش هافبک دفاعی است.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.