رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

همسر بلاگر فیلیپه کایسدو مانع پرسپولیسی شدنش؟

کار انتقال کایسدو به پرسپولیس تمام شده است و این بازیکن به زودی راهی ایران می شود اما در خصوص این انتقال چند حاشیه وجود دارد.

به گزارش اینتیتر به نقل از شایانیوز، فیلیپه کایسدو مهاجم اکوادوری ۳۵ ساله که به نظر کار پیوستن و حضورش در پرسپولیس تمام شد از باشگاه خواسته بندی به قراردادش اضافه بشه که در صورت رخ دادن مشکلات امنیتی قراردادش رو با پرسپولیس فسخ کنه و از ایران بره. البته هنوز مسئولان پرسپولیس این خبر رو تائید نکردن.

همسر کایسدو هم به ایران می آید؟

صبح امروز خبری نگران کننده در خصوص کایسدو منتشر شد و آن هم سنگ اندازی همسر فلیپه بر سر این انتقال بود که البته به نظر شایعه بوده و دیگر باید کایسدو را پرسپولیسی دونست.

همسر کایسدو ماریا گارسیا، مدل اسپانیایی و اینفلوئنسر است که از سال ۲۰۱۵ با کایسدو ازدواج کرده و آنها یک فرزند دختر هم دارند.

در خصوص خانوم گارسیا یک نکته مهم وجود دارد و اون هم فعالیت زیاد خانوم تو فضای مجازی و اینستاگرام است. در واقع از اونجایی ماریا مدل و اینفلوئنسر است بخش زیادی از روزمرگی ها و فعالیت هاش رو در اینستاگرام به اشتراک می گذاره و این امیر زمانی که کایسدو در عربستان بود و عضو باشگاه ابحاء بود همسرش تصاویری از زندگی لاکچری و مرفه ش تو اینستاگرام منتشر می کرد که حسابی سعودی هارو کفری کرده بود. حالا بیاد منظر ماند و دید کایسدو هم به مانند پریرا همسرش را با خودش به ایران می اره یا که مانند لوکادیا همسر و فرزندش ترجیح می دهند در یکی از کشورهای همسایه ساکن بشن.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.