واتس‌اپ با این گوشی‌ها خداحافظی می‌کند

شرکت واتساپ به تازگی لیستی از چند مدل تلفن همراه منتشر و اعلام کرد از اول نوامبر(۱۰ آبان ۱۴۰۰) دیگر از این تلفن ها پشتیبانی نخواهد کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از باشگاه خبرنگاران، پیامرسان محبوب واتساپ از اول نوامبر، پشتیبانی از مدل‌های قدیمی گوشی‌های اندروید و ios را متوقف می‌کند. براساس گزارش‎ روزنامه انگلیسی سان، این پیامرسان از تاریخ مذکور با گوشی‌های هوشمند “Galaxy S3 mini”، “Trend II”، “Trend Lite”، “Core” و “Ace 2″سامسونگ، Optimus F7، F5، L3 II dual، F7 II و F5 II ال جی، SE، ۶s و ۶s Plus آیفون سازگار نخواهد بود. همچنین این پیامرسان بر روی گوشی‌های سونی اکسپریا و Huawei Ascend Mate و Ascend D2 نیز کار نمی‌کند.

واتساپ اخیرا قابلیتی را به پیامرسان خود اضافه کرده که به افرادی که زود به زود تلفن خود را تغییر می‌دهند کمک می‌کند. کاربران با استفاده از این قابلیت می‌توانند در هنگام تعویض گوشی هوشمند خود محتواها مثل عکس، ویدئو ، پیام‌های صوتی و مکالمات را از اندروید به ios و بلعکس منتقل کنند.

آیا قابلیت انتقال چت برای همه مدل‌های اندروید خواهد بود؟

براساس گزارش‌ها، تمام کاربران اندروید و ios می‌توانند از قابلیت انتقال چت واتساپ استفاده کنند. همچنین واتساپ قرار است یک کمپین جهانی برای تکذیب اخبار نقض حریم خصوصی کاربران خود راه اندازی می‌کند.

معمولاً، کاربران پشتیبان گیری از داده‌ها را در برنامه “iCloud” برای سیستم “iOS” ذخیره می‌کنند، در حالی که کاربران تلفن‌های Samsung، پشتیبان را در برنامه Google Drive دستگاه اندرویدی ذخیره می‌کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.