رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

واریزی جدید سازمان تامین اجتماعی ویژه بازنشستگان مهرماه ۱۴۰۲

میرهاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، اعلام کرد که در سال جاری، سازمان تامین اجتماعی ۶ هزار میلیارد تومان به مراکز درمانی و ۴۰ هزار فقره تسهیلات مالی قرض الحسنه به بازنشستگان پرداخت کرده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از تیترکوتاه، میرهاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد که در سال جاری، سازمان تامین اجتماعی ۶ هزار میلیارد تومان از مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد این سازمان را پرداخت کرده و همچنین ۴۰ هزار فقره تسهیلات مالی قرض الحسنه به بازنشستگان را در مرحله سوم پرداخت وام بازنشستگان تامین اجتماعی پرداخت کرده است.

وی افزود که پرداخت به‌موقع مطالبات مراکز طرف قرارداد یکی از اولویت‌های مهم حوزه درمان سازمان تأمین‌ اجتماعی است و تاکنون شش هزار میلیارد تومان دیگر از مطالبات مراکز طرف قرارداد این سازمان در سراسر کشور پرداخت شده، که از این مبلغ حدود ۴۰۰۰ میلیارد تومان به مراکز دانشگاهی و ۲۰۰۰ میلیارد تومان به مراکز طرف قرارداد غیردانشگاهی و بخش خصوصی اختصاص داشته است.

وی تصریح کرد: همچنین به‌منظور کمک به بهبود معیشت بازنشستگان، از ابتدای امسال تاکنون به ۱۱۷ هزار نفر متقاضی تسیهلات مالی قرض‌الحسنه پرداخت شده است. مرحله سوم این وام که مبلغ آن ۲۰ میلیون تومان بوده و ثبت‌نام آن نیز به صورت کاملاً غیرحضوری انجام شد؛ به ۴۰ هزار نفر پرداخت شد. قصد داریم انشاءالله اعطای وام قرض‌الحسنه به بازنشستگان را با قوت ادامه بدهیم و در مراحل بعدی هم به امید خدا تعداد بیشتری از بازنشستگان واجد شرایط، این تسهیلات را دریافت خواهند کرد.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.