واکنش انتقادی داور مطرح به سازمان لیگ؛ کوتاهی دوستان باعث نیامدن VAR است نه تحریم!

بنا به گفته اشکان خورشیدی داور دیدار پایانی جام حذفی فصل گذشته در زمینه ورود تجهیزات کمک داور ویدیویی به ایران سازمان لیگ کوتاهی می‌کند!

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، اشکان خورشیدی که یکی از داوران مطرح فوتبال کشورمان به حساب می‌آید، هفته‌های ابتدایی لیگ برتر را به دلیل مردود شدن در تست از دست داد که خودش می‌گوید این به خاطر مصدومیت بوده است. این داور با قبولی در تست مجدد یک بار دیگر به جمع داوران لیگ برتر برگشته و با سوت در لیگ یک امیدوار است در هفته‌های آینده بار دیگر با قضاوت بازی‌های مهم به لیگ برتر بر گردد.

اما دیدگاه این داور در مورد بکارگیری از تکنولوژی کمک داور ویدئویی در نوع خود جذاب است. او در این خصوص به سازمان لیگ حمله کرده و می‌گوید؛ «ما همانند سایر اهالی فوتبال درخواست داریم که هر چه زودتر VAR وارد کشور شود. دائماً گفته می‌شود که ما تحریم هستیم و نمی‌توانیم از تجهیزات کمک داور ویدیویی استفاده کنیم، در صورتی که سازمان لیگ در خصوص این موضوع کوتاهی می‌کند. البته باید بگوییم که حتی با بودن VAR هم اشتباهات کاملاً از بین نمی‌رود، اما به پایین‌ترین حد خود می‌رسد. در طول این مدت صحبت‌های زیادی در خصوص ورود تکنولوژی VAR مطرح شد، اما هیچ اتفاقی نیفتاد و ما هنوز از داشتن این سیستم محروم هستیم.»

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.