رسانه خبری این تیتر

واکنش رییس مجلس به قطعنامه ضد ایرانی شورای حکام

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: تصویب قطعنامه علیه ایران در شورای حکام نشان می دهد که طرف مقابل در رسیدن به توافق خوبی که تحریم ها علیه ملت ایران را رفع کند، جدی نیست.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ما تصویب قطعنامه علیه ایران در شورای حکام آژانس را اقدامی خصمانه و غیر سازنده می دانیم که به معنای تاثیرپذیری مستقیم آژانس هسته ای از محافل صهیونیستی است و این اقدام همکاری های بسیار سازنده، داوطلبانه و سخاوتمندانه ایران با آژانس را نادیده گرفته و مسیری را گشوده است که تداوم آن، حتما به سود مذاکرات جاری دیپلماتیک نخواهد بود.

بیشتر بخوانید:

وی در ادامه خاطرنشان کرد: این اقدامات نشان می دهد که طرف مقابل در رسیدن به توافق خوبی که تحریم ها علیه ملت ایران را رفع کند، جدی نیست. ما قاطعانه از اقدامات فنی و حقوقی اخیر سازمان انرژی اتمی در پاسخ به قطعنامه ظالمانه اخیر و رفتار غیر سازنده کشورهای بانی آن حمایت کرده و ضمن استقبال از رای منفی دو کشور روسیه و چین به این قطعنامه تاکید می کنیم تمرکز بر خنثی سازی تحریم و ایجاد رونق اقتصادی با تکیه بر توان داخلی به گونه ای که منجر به گشایش در زندگی و شرایط معیشتی مردم شود، مهمترین و قوی ترین پاسخی است که می توان و باید به دشمنان و بدخواهان ملت سرافراز ایران داده شود.

اینجا 250*970
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.