رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

ورود مجدد این خودروی محبوب به ایران

خبرها حکایت از تصمیم یکی از شرکت‌های واردکننده برای واردات این خودروها به ایران دارد.

به گزارش اینتیتر به نقل از گجت نیوز، خبرها حکایت از تصمیم یکی از شرکت‌های واردکننده برای واردات این خودروها به ایران دارد.

در همین راستا قصد داریم شما را با مشخصات و امکانات رنو داستر آشنا کنیم.

داچیا داستر در نسخه تک دیفرانسیل و با دو موتور ۱ لیتری و ۱.۳ لیتری توربوشارژ به همراه گیربکس اتوماتیک برای ورود به ایران ثبت سفارش شده است. البته به احتمال زیادی در سری‌های بعدی نسخه دو دیفرانسیل آن نیز به بازار ایران راه پیدا خواهد کرد.

پیشرانه ۱ لیتری توربوشارژ ۳ سیلندر این خودرو می‌تواند قدرتی برابر با ۹۰ اسب بخار و گشتاور ۱۶۰ نیوتن‌متر را به تولید برساند. موتور ۱.۳ لیتری توربوشارژ این خودرو نیز می‌تواند قدرتی برابر با ۱۵۰ اسب بخار و گشتاور ۲۵۰ نیوتن‌متر را تولید کند.

امکانات رفاهی و ایمنی داچیا داستر

در حال حاضر مشخص نشده این خودرو با چه امکاناتی به بازار ایران راه پیدا خواهد کرد، اما از امکانات رفاهی و ایمنی مهم داچیا داستر در بازارهای جهانی می‌توان به ترمزهای ABS و EBD، تریم پارچه‌ای صندلی‌ها، سامانه کنترل سرعت خودرو در سراشیبی، چراغ‌های روز، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک، سنسورهای هشداردهنده موانع در قسمت عقب خودرو، مانیتور لمسی همراه با دوربین عقب، سامانه استارت/ استاپ، سامانه ورود بدون کلید و استارت دکمه‌ای، سیستم کروز کنترل، رادار نقطه کور، سامانه کنترل پایداری اشاره کرد.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.