رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

پدیده نوظهور یحیی رقیب جدید سروش رفیعی در پرسپولیس

سروش رفیعی در ترکیب اصلی پرسپولیس حضور داشت.

به گزارش اینتیتر به نقل از روزنو، تیم پرسپولیس در حالی بازی دوستانه با نساجی را برگزار کرد که یحیی در این دیدار به صورت همزمان از دو هافبک دفاعی و سروش رفیعی استفاده کرد تا یک چینش جدید را انجام دهد. او البته در بازی با النصر نیز ۴-۲-۳-۱ چیده بود اما در آن بازی محمد عمری به همراه وحید امیری در ضلع جلو حضور داشتند.

اما باتوجه به غیبت یاسین، عمری، ترابی و امیری، سرمربی سرخپوشان در این بازی بالاجبار از شهاب زاهدی در خط حمله بهره برد و سروش رفیعی را هم پشت سر او قرار داد. این دو بازیکن مشخصاتی کاملا متفاوت با امیری و عمری دارند و باعث می‌شوند تا سبک بازی سرخپوشان نیز کاملا تحت تاثیر قرار بگیرد.

البته رفیعی در بازی با النصر دقایقی به میدان رفت اما نتوانست چندان اثرگذار باشد و موقعیت خلق کند. روز گذشته نیز پرسپولیس چندان در موقعیت‌سازی از عمق موفق نبود و بازیکنان این تیم مجبور شدند توپ را به کناره ببرند اما طبیعتا باتوجه به نمایش بازتر الدحیل، این انتظار می‌رود که سروش در صورت بازی، بتواند پاس کلیدی به مهاجمان این تیم ارسال کند.

این در حالی است که یاسین و عمری برای بازی با الدحیل به اردوگاه سرخ اضافه خواهند شد اما در عین حال غیبت چند روزه در تمرینات باعث می‌شود تا طبیعتا آنها شانس زیادی برای حضور در ترکیب اصلی نداشته باشند.

در این بین بازگشت مهدی ترابی باعث می‌شود تا یحیی امکان استفاده از او یا عالیشاه را در خط حمله داشته باشد که در این صورت باید دید سروش در همین پست باقی خواهد ماند، کنار مسعود ریگی بازی خواهد کرد و یا شاید به نیمکت منتقل شود.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.