رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

پرسپولیس | تعللی که باعث اختلاف شد!

پرسپولیسی‌ها بالاخره در آخرین ساعات باقی مانده برای ویرایش لیست آسیایی خود یک مهاجم سوئدی جذب کردند.

به گزارش اینتیتر به نقل از شفقنا ورزشی، باشگاه پرسپولیس که بعد از جدایی ۵ مهاجم خود در فصل گذشته تنها موفق به جذب شهاب زاهدی شده بود در هفته‌های اخیر در تلاش برای جذب یک مهاجم خارجی طراز اول برای رفع این نقطه ضعف بود.

سرخپوشان در این راه با مشکلات مالی روبرو بودند و همین امر باعث شد جذب بسیاری از گزینه‌های مدنظر سرمربی این تیم با بن بست مواجه شود.

همچنین باشگاه پرسپولیس با چندین گزینه به توافق رسید اما کادرفنی آنها را به علت وجود مشکلات مختلف رد کردند تا کار جذب مهاجم برای سرخپوشان به روزهای آخر برسد.

باشگاه پرسپولیس هم در روز آخر ویرایش لیست آسیایی خود ظاهرا بدون اطلاع و تایید یحیی گل محمدی به جذب نبیل باهویی سوئدی اقدام کرد تا این تیم حداقل با دو مهاجم پا به رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا بگذارند.

یحیی گل محمدی هم دیروز با انجام مصاحبه‌ای انتقاد خود را چگونگی جذب مهاجم خارجی جدید بیان کرد و تصریح کرد که این اقدام بدون نظر وی انجام شده است ولی صحبت‌های تکمیلی خود را در این زمینه به از مسابقه با النصر موکول کرده است.

بی شک اگر در ابتدای روز‌های نقل و انتقالات تابستانی مدیریت باشگاه و کادر فنی این تیم در جهت جذب بازیکنان مورد نظر جلسات مدونی برگزار می‌کردند و به مفاد تفاهم شده در آن جلسه پایبند بودند اختلافات در این مقطع حساس گریبانگیر نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا نمی‌شد.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.