پرسپولیس را به شیر بی یال و دم تبدیل کرده‌اند/ از این پرسپولیس توقع چندانی نداشته باشید/ امیدوارم عیسی در اصفهان هم گلزنی کند

بازیکن سابق پرسپولیس گفت: متاسفانه با نگاهی به جدول بازیکنان خروجی تیم پرسپولیس می‌توان دریافت که دیگر چیزی از این تیم باقی نمانده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، بهزاد داداش‌زاده، بازیکن اسبق پرسپولیس در گفت‌وگویی درباره دیدار این تیم در چهارچوب هفته هجدهم لیگ برتر مقابل ذوب آهن در اصفهان اظهار داشت: با توجه به پیروزی خوبی که در دیدار قبل مقابل تراکتور به دست آوردیم این انتظار وجود دارد که بتوانیم در دیدار خارج از خانه هم نتیجه مورد نظر را بگیریم.

وی اضافه کرد: تیم ذوب آهن در بازی قبل و در خانه مقابل ملوان شکست خورد و به نظر می رسد چون ملوان توانسته ذوب آهن را شکست بدهد بنابراین پرسپولیس هم باید بتواند اما قطعاً کار آسانی نیست.

پیشکسوت پرسپولیس افزود: تیم ما برای رسیدن به عنوان قهرمانی و دفاع از عناوینی که فصل قبل آورده چاره‌ای جز پیروزی ندارد ولی با نگاهی به نفرات تیم و شرایطی که این هفته استثنائاً به وجود آمده و علیرضا بیرانوند هم نیست باید گفت دیگر چیزی از این تیم باقی نمانده است.

بازیکن قدیمی پرسپولیس گفت: بعد از مصدومیت مرتضی پورعلی گنجی و یاسین سلمانی حالا محمد عمری و میلاد سرلک هم به عنوان سرباز از تیم رفته‌اند. نبیل باهویی و شهاب زاهدی هم که رفتند. علیرضا بیرانوند هم که در این بازی نیست. ظاهرا از پرسپولیس یک شیر بی‌یال و دم باقی مانده است. بنابراین نباید خیلی از این تیم توقع داشت و آنها را زیر فشار قرار داد.

داداش‌زاده با اشاره به تصمیمات مدیریتی در ابتدای فصل گفت: وقتی برنامه‌ریزی دقیق و شناخت کافی از شرایط قرارداد بازیکنان وجود نداشته باشد به چنین مشکلاتی برمی‌خوریم. چطور ممکن است مدیریت باشگاه نداند که عمری و سرلک به عنوان «بازیکن – سرباز» فقط یک نیم فصل بیشتر با تیم نمی‌توانند کار کنند. ما باید همان ابتدای فصل فکر این روزها را می‌کردیم تا پرسپولیس در آستانه مسابقات سنگین دوره برگشت به این روز نیفتد.

داداش‌زاده تاکید کرد: باز هم شکر خدا عیسی آل کثیر و یکی دو بازیکن دیگر مثل مدافع قطری را گرفتیم ولی به طور کلی پرسپولیس تا بخواهد با این بازیکنان کنار بیاید و جا بیفتد و هماهنگی لازم را به دست بیاورد چند هفته طول می‌کشد. شکر خدا آل کثیر به خوبی و به سرعت با شرایط هماهنگ شد و امیدوارم در اصفهان هم گلزنی کند.

وی تاکید کرد: با توجه به نتایج دیگر تیم‌ها و بازی استقلال مقابل سپاهان قطعاً پرسپولیس باید در دیدار با ذوب آهن امتیاز کامل را بگیرد چون در غیر این صورت و با توجه به شکست هفته اول دوره برگشت مقابل آلومینیوم اراک شرایط در ادامه مسابقات سخت‌تر هم می‌شود.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.