پسر یک پرسپولیسی استقلال را از کسر امتیاز نجات داد

علیرضا بیرانوند مدعی شد که اگر به استقلال می رفت پسرش خودکشی می کرد!

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، اگر آنچه علیرضا بیرانوند می‌گوید صحت داشته باشد باید گفت در صورتی که او استقلالی می‌شد خطر کسر امتیاز از این تیم بسیار جدی بود.

بیرانوند در تلویزیون صراحتاً گفت استقلال ۴۰ میلیارد تومان پول پیش به من می‌داد و به جز آن بابت قرارداد دو ساله هم ۷۰ میلیارد تومان دیگر پرداخت می‌کرد. این بدان معناست که استقلال در صورت جذب علیرضا بیرانوند باید قید حداقل ۴ بازیکن کلیدی و اصلی خود را می‌زد. ضمن اینکه در صورت حضور بیرانوند همان ماجرایی برای آبی پوشان پیش می‌آمد که حالا برای سپاهان پیش آمده است. سپاهانی‌ها البته امیدوارند در کمیته استیناف رای اولیه را بشکنند و حداقل ۲ امتیاز از آن ۴ امتیاز را برگرداند اما به جرات می‌توان گفت بیرانوند با ماندن در پرسپولیس استقلال را از خطر کسر ۴ امتیاز نجات داد.

جالب اینکه سنگربان شماره یک تیم ملی و پرسپولیس تاکید کرد که پسرش به او گفته اگر به استقلال می‌رفت خودکشی می‌کرد به همین دلیل شاید بتوان گفت این پسر بیرانوند بود که استقلال را از خطر کسر ۴ امتیاز نجات داد و شاید بد نباشد استقلالی‌ها به نوعی از او تقدیر کنند!

البته بیرانوند از نظر فنی با فاصله بهترین دروازه‌بان ایران است و این مسئله را بارها و بارها ثابت کرده است اما به هر حال اگر او به استقلال می‌رفت هیچ بعید نبود که ماجرای سپاهان برای شاگردان جواد نکونام هم تکرار شود.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.