رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

پشت پرده اختلاف شدید ایلان ماسک با دختر تراجنسیتی اش فاش شد!

دختر ۱۹ ساله ایلان ماسک سال گذشته به طور قانونی جنسیت خود را به زن و نام خود را به ویویان جنا ویلسون تغییر داد.

به گزارش اینتیتر به نقل از روزیاتو، ایلان ماسک در مورد اختلافی که بین خودش و دخترش ویویان جنا که قبل از تغییر جنسیت با نام خاویر ماسک شناخته می شد صحبت کرد و او را «کمونیست» خطاب کرد.

ماسک، دبیرستان خصوصی گران‌قیمتی را که فرزندش در آن تحصیل کرده است را مسئول تغییر نگرش دختر خود می داند.

دختر ۱۹ ساله ایلان ماسک سال گذشته به طور قانونی جنسیت خود را به زن و نام خود را به ویویان جنا ویلسون تغییر داد. او در پرونده های دادگاه گفت که دیگر مایل نیست به هیچ وجه با مدیر عامل میلیاردر تسلا ارتباطی داشته باشد.

والتر آیزاکسون نویسنده زندگی‌نامه‌ ماسک که به تازگی منتشر شد، نوشته است که اختلاف ماسک با ویویان «بیش از هر چیزی او را در زندگی‌اش از زمان مرگ فرزندش به علت سندرم مرگ ناگهانی نوزاد، آزار داد».

به گفته آیزاکسون، این میلیاردر زمانی که برای اولین بار از تغییر جنسیت فرزندش مطلع شد، «عاقلانه رفتار کرد»، اما زمانی که ویویان که با نام جنا هم شناخته می شود، شروع به ابراز نظرات افراطی مارکسیستی کرد و اعلام کرد که قصد دارد هرچیزی که او را با پدرش مرتبط می کند را از بین ببرد، همه چیز تغییر کرد.

ماسک به نویسنده گفت: «او از سوسیالیسم فراتر رفته و یک کمونیست کامل شده است و فکر می کند همه ثروتمندان شرور هستند.»

تهدیدی برای تمدن بشر

این زندگی نامه نویس فاش می کند که شکاف دردناک ایلان ماسک با دختر خود تا حدی به دلیل درگیری ذهنی مداوم این میلیاردر با woke است، که ماسک آن را تهدیدی برای تمدن بشری می داند و انگیزه خرید ۴۲ میلیارد دلاری او از توییتر در سال گذشته است.

ماسک به نویسنده گفته است: «تا زمانی که ویروس ذهن بیدار (woke mind virus) که اساساً ضد علم، ضد شایستگی و به طور کلی ضد انسان است، متوقف نشود، تمدن هرگز چند سیاره ای نخواهد شد.»

مدارس Woke سعی می کنند عدالت اجتماعی، تنوع و افکار ضد نژادپرستی را به دانش آموزان آموزش دهند. آنها در مدارس خود، موضوعاتی مانند تاریخ، فرهنگ، هویت، قدرت، امتیازات، ستم و کنشگری را پوشش می دهد.

این مدارس همچنین ممکن است سیاست‌ها و اقداماتی داشته باشد که از حقوق و نیازهای گروه‌های مختلف دانش‌آموزان، مانند دانش‌آموزان اقلیت جنسی، نژادی، قومی، مذهبی یا معلول حمایت می‌کند.

مدارس Woke دانش‌آموزان را تشویق می کنند تا علیه بی‌عدالتی و تبعیض در جامعه خود صحبت کنند و اقدام کنند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.