پیام روزبه چشمی به خلیل‌زاده با ادای احترام به خبرنگاران

برخلاف شجاع خلیل زاده که بعد از باخت تیمش به پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به سمت خبرنگاران یورش برد و الفاظ نامناسبی به زبان آورد، روزبه چشمی اصحاب رسانه را بسیار قابل احترام می‌داند.

به گزارش اینتیتر به نقل از شهرآرانیوز، روزبه چشمی، بازیکن با تجربه استقلال بعد از تساوی تیمش مقابل ملوان در بندر انزلی درحالی که قصد نداشت با اصحاب رسانه حرفی بزند، اما ایستاد و به همه حاضران در میکسدزون ادای احترام کرد.

رفتار چشمی یک روز بعد از خشم و تندروی شجاع خلیل‌زاده که با رفتار و الفاظ نامناسب به سوی خبرنگاران یورش برد و منجر به خلق صحنه‌های زشتی در ورزشگاه آزادی شد، درمقابل خبرنگاران و اصحاب رسانه تمام قد ایستاد و ادای احترام کرد تا مشخص شود که این قشر همواره مورد احترام و تکریم اهالی ورزش و فوتبالیست‌ها قرار دارند و رفتاری که آن روز از سوی خلیل‌زاده سر زد مورد تایید یکی از بازیکنان با تجربه استقلال نیست.

درواقع چشمی با آن رفتاری که بعد از بازی با ملوان انجام داد به نوعی قصد داشت به شجاع خلیل‌زاده بفهماند که در مقابل خبرنگاران باید چه رفتاری داشته باشیم و هر اندازه هم که مورد نقد قرار بگیریم، محق به رفتار تنش‌زا درمقابل خبرنگاران و تصویربرداران که زحمات زیادی در جریان برگزاری بازی‌های لیگ می‌کشند، نیستیم.

خبرنگاران و عکاسان همواره در سرما و گرما حامی و مشوق ورزش و فوتبال ایران بوده‌اند و رفتاری که خلیل‌زاده انجام داد هرگز مورد تایید بازیکنان بزرگ نیست که روزبه چشمی نیز در قامت یکی از بازیکنان با تجربه این پیام را به فوتبال ایران رساند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.