رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

پیام عجیب مهاجم منچسترسیتی برای پرسپولیس | گزینه نهایی یحیی – آخرین پیشنهاد درویش

پرسپولیس با ارائه آخرین پیشنهاد یک گام دیگر به جذب مهاجم خارجی نزدیک شد و حالا همه در انتظار موافقت مهاجم موردنظر و معارفه رسمی هستند.

به گزارش اینتیتر به نقل از صد آنلاین ، مهاجم سابق تیمهای اینتر و منچسترسیتی که در روزهای گذشته مذاکرات خود با تیم پرسپولیس را انجام داده بود، سرانجام بعد از تائید یحیی پیشنهاد نهایی را دریافت کرد.

کایسدو که ۳۵ سال دارد، فصل گذشته در لیگ عربستان پیراهن ابها را برتن کرد و تنها سه بازی برای این تیم انجام داد و یک گل هم به ثمر رساند. با این حال پیش از این تجربه ناموفق در فوتبال عربستان، او اغلب دوران فوتبالی خود را در تیمهای بزرگ و سرشناس سپری کرد.

کایسدو مصدومیت‎های متوالی و پرتعدادی را پشت سر گذاشته و همین موضوع نگرانی زیادی را در مورد این مهاجم ۳۵ ساله ایجاد می‌کند.

فوتبال کایسدو از بازل سوییس آغاز شد و این مهاجم در سال ۲۰۰۸ به منچسترسیتی پیوست. او اغلب به عنوان بازیکن قرضی راهی تیمهای دیگر شد اما در سیتی نیز ۳۵ بازی انجام داد و هفت گل به ثمر رساند.

فیلیپه کایسدو یک دوره کوتاه و درخشان در الجزیره امارات داشت و سپس به اسپانیول رفت. سه فصل بازی در اسپانیول با ۱۹ گل همراه بود که باعث شد تا این مهاجم تنومند این بار پیشنهاد لاتزیو را دریافت کند و از اسپانیا به ایتالیا برود. او تا پایان فصل ۲۰۲۰-۲۰۲۱ در لاتزیو حضور داشت و کمابیش برای این تیم به میدان رفت و قهرمانی سوپرکاپ و کوپا ایتالیا را هم به دست آورد.

دو فصل پیش راهی جنوا شد و سپس در انتقالی بزرگ یک نیم فصل برای اینتر بازی کرد که با قهرمانی جام حذفی (کوپا) ایتالیا همراه بود. سرانجام فصل گذشته او از اروپا دل کند و به خاورمیانه ملحق شد اما در ابها حال و روز خوشی نداشت و حالا هم که دست سرنوشت او را در آستانه امضای قرارداد با پرسپولیس قرار داده است.

نکته مهم در مورد کایسدو این است که او گزینه نهایی یحیی گل‌محمدی است و سرمربی پرسپولیس موافقت خود را با جذب او اعلام کرده و رضا درویش نیز پیشنهاد آخر را ارائه کرده و این مهاجم اکوادوری از باشگاه زمان خواسته تا تصمیم خود را بگیرد.

باتوجه به اینکه پرسپولیس باید فردا لیست نهایی خود برای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا رجیستر کند، انتظار می‌رود تا ساعات آینده تکلیف این بازیکن روشن شود و با امضای قرارداد الکترونیکی و موافقت با حضور در پرسپولیس، نام او وارد لیست لیگ قهرمانان شود.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.