رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

پیشکسوت عزیز فوتبال ایران؛ در حق مخاطبان نسل جدید ما پدری کن…

مهدی مناجاتی پیشکسوت فوتبال ایران حرفی درباره رونالدو بر زبان آورد که محلی از منطق و استدلال نداشت.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، از دیشب ویدیویی در فضای مجازی دست به دست می چرخد که مهدی مناجاتی پیشکسوت فوتبال ایران در رابطه با سفر رونالدو به تهران می گوید اصلا این بازیکن کی هست؟

مناجاتی برای مخاطبان نسل جدید فوتبال شاید چهره ای ناشناخته باشد. درباره او می توانیم بگوییم علاوه بر طی کردن تمام رده های ملی، در سطح تیم های ملی نیز مربیگری کرده و جزو افرادی است که خیلی ها دوستش دارند. چهره ای خوش مشرب و دوست داشتنی که امروز نقش پدری در فوتبال کشور دارد و اتفاقا همین توقع هم از آقا مهدی مناجاتی می رود.

چقدر دوست داشتیم مناجاتی درباره رونالدو هم مثل چهره ها و نقش آفرینان فوتبال کشورمان سخن می گفت و در جایگاه یک پیشکسوت ارزنده، ضمن خوشامدگویی به یکی از اسطوره های فوتبال جهان، به نسل جدید ایران زمین تاکید می کرد مسیر موفقیت در بالاترین سطح را در زندگیِ ورزشی رونالدو جستجو کنند. کاش آقای مناجاتی پدرانه به جوانان توصیه می کرد اگر می خواهند در فوتبال موفق شوند باید مثل رونالدو باشند، مسیر لیونل مسی را در پیش بگیرند و مانند علی دایی خودمان، خیلی سخت کوشش کنند.

اینکه خطاب به خبرنگاران گفته شود رونالدو اصلا کی هست، نه فضیلتی برای پیشکسوتان ما به ارمغان می آورد نه نقش پدرانه آنها را در فوتبال جا می اندازد. ترجمه چنین صحبت هایی برای ستارگان بزرگ فوتبال دنیا از جمله رونالدو هم فاجعه ای فرهنگی برای ایران رقم می زند. در این زمینه بد نیست کمی فکر کنیم و راه درست را در پیش بگیریم.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.