پیش بینی قیمت سکه و طلا ۵ بهمن ۱۴۰۱ را اینجا بخوانید

با پیش بینی قیمت سکه و طلا ۵ بهمن ۱۴۰۱ در این خبر همراه ما باشید.

به گزارش اینتیتر، قیمت سکه و طلا امروز تحت تاثیر بازار دلار کاهشی شد و سکه در کانا ۲۳ میلیون تومان قرار گرفت. هر گرم طلای ۱۸ عیار همچنان در کانال ۲ میلیون تومان معامله می شود.

براساس گزارش تجارت نیوز، مروز ۴ بهمن ۱۴۰۱ قیمت سکه امامی ۹۰۰ هزار تومان ارزانتر از دیروز معامله شد و به قیمت ۲۳ میلیون و ۴۰۱ هزار تومان رسید.

این قطعه از سکه بیشترین سهم از کاهش نرخ را در میان قطعات سکه داشت. در حالی که روز گذشته سهم سکه بهار از کاهش قیمت بیش از یک میلیون تومان بود. سکه بهار امروز با قیمت ۲۲ میلیون و ۳۰۹ هزار تومان معامله شد و نزدیک به نیم میلیون تومان کاهش داشت.

نیم سکه نیز ۵۰۰ هزار تومان ارزانتر از دیروز و با قیمت ۱۴ میلیون تومان معامله شد. قیمت ربع سکه با کاهش ۴۰۰ هزار تومانی قیمت به ۹ میلیون تومان رسید.

سکه گرمی امروز با ۱۰۰ هزار تومان افزایش تنها قطعه از سکه‌ای بود که گران‌ شد و با قیمت ۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان معامله شد.

قیمت طلا که روز گذشته بر مدار قیمت سکه نچرخید و کمی گران شد،‌ امروز کاهش قیمت داشت. هر مثقال طلا با ۱۲۷ هزار تومان کاهش به قیمت ۸ میلیون و ۸۹۶ هزار تومان رسید و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۳۰ هزار و ۷۰۰ تومان ارزان شد.

اما این کاهش قیمت این مقدار طلا را از محدوده ۲ میلیون تومانی خارج نکرد و با قیمت ۲ میلیون و ۵۳ هزار و ۱۰۰ تومان رسید. طلای دست دوم امروز ۳۰ هزار تومان ارزان شد و با قیمت ۲ میلیون و ۲۵ هزار تومان معامله شد.

پیش بینی می شود روزهای آینده قیمت طکه و طلا بر مدار کاهشی باقی بماند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.