رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

چرا مشکل همسان سازی حقوق بازنشستگان را حل نمی کنید؟

حق وردی تصریح کرد: امروزه مطالبات عامه مردم ریشه در مشکلات اقتصادی و اداره مملکت دارد. مقابله با گرانی‌ها و تورم سرسام‌آور که علی رغم زحمات قابل تقدیر دولت همچنان ریشه تمام نارضایتی‌هاست

به گزارش اینتیتر به نقل از روزنو، حسین حق وردی تاکید کرد: بدون تردید ایستادگی و مقاومت جانانه ملت حماسه ساز ایران که هر برهه جدید از زندگی خود را با حماسه ای بزرگ می نمایاند، همه صاحبنظران و کنشگران مسائل سیاسی، اجتماعی و تمدنی دنیا را به تعجب واداشته و آنها متحیر و عاجز از درک رمز ایستادگی شکوهمند و این مقاومت تمدن ساز غرورآفرین هستند.(بی‌خبر بودند از جان آن گروه، کوه را دیده ندیده کان بکوه)

حق وردی تاکید کرد: بدون شک رمز افتخارآفرینی ملت ایران در ارادت بی‌انتها و اطاعت مستمر از ولایت نهفته است و خداوند متعال اجر ملت کبیر ایران را در عزت و عظمت روزافزون و در تبدیل ایران به یکی از قدرت های بزرگ روز دنیا و در محبوب القلوب شدن ملت ایران نزد ملت های مظلوم و مقاوم قرار داده است و این افتخارها نصیب ملت ایران نمی‌شد مگر با رهبری پیامبر گونه حضرت امام (ره) و خلف صالح او مقام معظم رهبری و پیروی بی شائبه مردم از اینکه پیشوایان صالح.

این نماینده مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مردم زمان شناس ایران با فهم دقیق از رسالت خود در عصر جاهلیت تمدن، پرچمدار احیای مکتب الوهیّت و صلاح و نجات بشریت است و دقیقاً به این وصیت خمینی کبیر پایبند است که فرمود: به ملت شریف ایران وصیت می کنم که در جهان حجم تحمل زحمت ها و رنج ها و رنج‌ها و فداکاری‌ها و جان نثاری‌ها و محرومیت‌ها مناسب حجم بزرگی مقصود و ارزشمندی و علو رتبه آن است. آنچه که شما ملت شریف و مجاهد برای آن به پا خاستید و دنبال می‌کنید و برای آن جان و مال نثار کرده و می کنید، والاترین ، بالاترین و ارزشمند ترین مقصد و مقصودی است که از صدر عالم در ازل و پس از این تا ابد در جهان عرضه شده و خواهد شد، و آن مکتب الوهیّت به معنای وسیع آن و ایده توحید با ابعاد رفیع ان است.حال که ملت رشید و سربلند ایران از تمام آزمون‌ها سربلند بیرون آمده است. بر ما مسئولین است که با خدمت صادقانه و تلاش شبانه روزی قدردان عملی این ملت سرافراز باشیم و آنچه را که موجب نگرانی ،نارضایتی و ناراحتی این ملت حماسه ساز می شود را رفع نماییم و در تحقق مطالبات به حق آنان بکوشیم و با کسب رضایتمندی عمومی به پایایی و پویایی نظام اسلامی کمک کنیم.

حق وردی تصریح کرد: امروزه مطالبات عامه مردم ریشه در مشکلات اقتصادی و اداره مملکت دارد. مقابله با گرانی‌ها و تورم سرسام‌آور که علی رغم زحمات قابل تقدیر دولت همچنان ریشه تمام نارضایتی‌هاست، احتیاج به برنامه‌ریزی دقیق و طرح‌های عملیاتی زود بازده دارد که به سرعت اثرش در جامعه دیده شود، اگر قرار باشد آزاد شدن منابع ارزی مسدود شده ما در کف جامعه بازخورد مثبتی نداشته باشد اثرات تلاش های دولت خدمتگذار دیده نخواهد شد. مشکلات مربوط به تنش آبی در کشور و همسان سازی حقوق بازنشستگان ،ساماندهی تبدیل وضعیت نیروی های شرکتی و پیمانکاری و کارگران ساختمانی که به بهانه مختلف با قطع بیمه خود مواجه هستند گرانی کمرشکن اجاره بها باید برطرف شود.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.