چرا پژمان جمشیدی این همه حاشیه دارد؟

مهدی صباغ‌زاده، تهیه کننده سینما و تلویزیون از همکاری با علی انصاریان و دلیل احتمالی حاشیه‌های پژمان جمشیدی صحبت کرده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرآنلاین، مهدی صباغ‌زاده، تهیه کننده سینمایی«رمانتیسم عماد و طوبا» که در این فیلم با علی انصاریان همکار بود دلیل چالش‌های ایجاد شده برای پژمان جمشیدی و حواشی ایجاد نشده برای علی انصاریان را عوامل متعددی می‌داند، او درباره این حواشی می‌گوید: «علی انصاریان هیچ حاشیه‌ای نداشت، انسانی بود که با همه آدم‌ها ارتباط درست و مناسبی داشت و با هیچ کس برخورد بدی نمی‌کرد و یک انسان کامل بود. در این چهل و دو سال پس از انقلاب، من با هنرمندان زیادی کار کرده‌ام و نمونه‌ای مانند علی انصاریان ندیده بودم، اما ممکن است آقای جمشیدی حاشیه ساز باشد و من هم حواشی ایشان را دنبال نمی‌کنم.»

صباغ زاده درباره بازیگری پژمان جمشیدی نیز می‌گوید: « پژمان جمشیدی یا بازی بدی دارد، یا جایش در سینما درست نیست، یا خیلی ادا در می‌آورد و بسیاری از موارد دیگر در ایجاد این حواشی تاثیر بگذارند. ممکن است پژمان جمشیدی ذاتا هنرپیشه نباشد، اما به هرحال کار می‌کند و مورد توجه تهیه کنندگان نیز قرار گرفته است.»
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.