رسانه خبری این تیتر

چه کسی امتیازهای رم را پس می‌دهد؟

ژوزه مورینیو، سرمربی رم، همچنان به قضاوت دیدارهای تیمش و عملکرد کمک داور ویدیویی معترض است.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، دیدار دو تیم رم و فیورنتینا با حواشی زیادی از نظر داوری همراه بود و بار دیگر اعتراض مورینیو را به همراه داشت.

بیشتر بخوانید:

این مربی پرتغالی پس از شکست برابر تیم حریف از کمک داور ویدیویی خواست که دلیل تفاوت تصمیم‌هایش در این بازی و اعلام پنالتی به سود تیم حریف، در حالی که خطای روی بازیکن جالوروسی را پنالتی اعلام نکرده بود توضیح دهد.

پس از پایان این بازی، کمیته داوران لیگ ایتالیا اعلام کرد که لوکا بانتی که در این بازی در نقش کمک داور ویدیویی حضور داشت تا پایان فصل از قضاوت محروم شده است.
مورینیو پیش از دیدار تیمش برابر ونتزیا گفت:« ما از این که داوران حاضر در اتاق کمک داور ویدیویی پس از این که اشتباهات بسیاری برابر ما مرتکب شدند محروم و تنبیه بشوند خسته شده‌ایم. محرومیت آنها به معنای تایید این موضوع است که اشتباه کرده‌اند اما چه کسی امتیازهای ما را پس می‌دهد؟»

رم موفق شده به فینال لیگ کنفرانس اروپا راه پیدا کند و حالا باید خودش را برای دیدار با فاینورد در این بازی آماده کند و امیدوار است که بتواند جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

با این حال شکست برابر فیورنتینا باعث شد که بسیاری مدعی شوند که این تیم دیگر توجهی به رقابت‌های لیگ نداشته و تمام توجه‌اش را به بازی فینال لیگ کنفرانس معطوف کرده است. ادعایی که مورینیو آن را رد کرد.

او در این باره اظهار داشت:« ما می‌خواهیم پنجم یا ششم شویم. این جایگاهی است که در تمام طول فصل به دنبال آن بوده‌ایم. من هیچ نگرانی‌ای از بابت احتمال عدم تمرکز بازیکنان تیمم برای رقابت‌های لیگ ندارم.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.