چه گلی خوردی علی بیرو! | غرور یا ناآمادگی؟ نتیجه یکی است!

علیرضا بیرانوند فاصله‌ای زیاد با سایر رقبایش دارد. در کیفیت فنی او بحثی نیست، این را هم می‌دانیم که او مصدوم بود اما هیچ کدام این‌ها دلیل گلی که او خورد نمی‌شود…

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، پرسپولیس برای باختن به النصر بهانه‌های بسیاری داشت، از حضور رونالدو و چمن بد آزادی تا ۱۰ نفره شدن و مصدومیت ترابی. پرسپولیس تمام روزهای گذشته را در حول و ولای رسیدن یا نرسیدن بیرانوند بود. همه می‌دانیم او چه تاثیری در تیم دارد و همه می‌دانیم که دروازه‌بانی چه پست مهمی است.

بیرانوند رسید تا وزنه روحی بزرگی برای تیمش باشد. او انصافاً با توجه به مصدومیت واکنش‌های خوبی هم داشت اما در فوتبال نتیجه می ماند و حرف می‌زند.

به گل دوم النصر نگاه کنید؛ اشتباه مدافعان و ضعف دانیال اسماعیلی فر جای خود، این هم که این بازیکن ۲ سال فوتبال بازی نکرده به کنار، چرا باید دروازه‌بانی در سطح علیرضا بیرانوند چنین از زاویه بسته و مبتدیانه گل بخورد؟

حتی یک دروازه‌بان در سطح آموزشگاه‌ها یا محلات هم به طور غریزی زاویه را می‌بندد. بیرانوند زاویه را بست و ماشالله با آن قد و بالا توپ از بالای سرش به تور چسبید! دلیل این گل چه بود؟ ناامادگی یا غرور؟ یا توجه به دوربین ها و کریس؟

امیدواریم آنالیزورهای پرسپولیس برای بازی‌های بعدی فریب بهانه‌های فراوان شکست را نخورند. روی ضعف بیرانوند کار کنند و فکری به حال ساختار دفاعی تیمشان کنند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.