ژاوی هم ناامید شد؛ پایان فصل از بارسلونا می‌روم | تیم نیاز به تغییر دارد

شکست ۵-۳ بارسلونا مقابل ویارئال در دیداری از هفته بیست‌ودوم لالیگا اسپانیا با ماجراهای بسیاری همراه شد و بعد از آن ژاوی هم جدایی‌اش را اعلام کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، شکست ۵-۳ بارسلونا مقابل ویارئال در دیداری از هفته بیست‌ودوم لالیگا اسپانیا با ماجراهای بسیاری همراه شد و بعد از آن ژاوی هم جدایی‌اش را اعلام کرد.

ژآوی که در کنار همسرش به نشست خبری آمده بود، گفت: «قبل از اینکه سؤالات‌تان را بپرسید، می‌خواهم اعلام کنم که ۳۰ ژوئن، آخرین روز کاری من به‌عنوان سرمربی بارسلونا خواهد بود و من دیگر به مربیگری در این تیم ادامه نخواهم داد. این تصمیمی است که من بعد از مشورت با رافا یوسته (یکی از مدیران باشگاه) اتخاذ کرده‌ام. وضعیت فعلی باشگاه طوری است که بدون شک نیاز به تغییر دارد و خودم به‌عنوان یک بارسایی این را درک می‌کنم.»

او در ادامه اظهار داشت: «من دیگر نمی‌توانم ادامه دهم. به نظرم باشگاه نیاز به تغییر دارد. به‌عنوان یک بارسایی و کسی که صلاح بازیکنان را می‌خواهد، فکر می‌کنم که این تغییر می‌تواند منجر به آن شود که آنها بهتر خودشان را نشان دهد. ما این اواخر زیر فشار و تنش‌های بسیار بازی کرده‌ایم. به صلاح هیئت مدیره باشگاه هم هست که من بروم. من در این مدت باقیمانده نهایت تلاشم را خواهم کرد تا اوضاع را تغییر دهم و این پیامی است که دوست دارم الان اعلام کنم.»

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.