رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

کارشنکی هند علیه نماینده ایران | به ستاره نساجی ویزا ندادند

مهاجم عراقی تیم فوتبال نساجی به دلیل عدم صدور ویزا نمی‌تواند نماینده کشورمان را در اولین دیدار لیگ قهرمانان آسیا همراهی کند.

به گزارش اینتیتر به نقل از تسنیم، در شرایطی که کاروان این تیم صبح امروز تهران را به مقصد هند ترک می‌کند اما سفارت این کشور ویزای علا عباس مهاجم عراقی نماینده فوتبال ایران در آسیا را صادر نکرده است.

علیرغم پیگیری‌های مسئولان باشگاه در سفارت ایران در هند و همچنین کنسولگری ایران در این کشور ویزای مهاجم عراقی تیم فوتبال نساجی ایران صادر نشده و این بازیکن نمی‌تواند ‌نماینده کشورمان را در بازی پیش رو همراهی کند.

در این راستا حتی دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز با صدور نامه «ارجنت» خواست تا ویزای این بازیکن صادر شود، همچنین فدراسیون فوتبال ایران نیز با ارسال نامه به این سفارت خواستار صدور ویزای علا عباس شد اما به هیچ‌کدام از نامه‌ها ترتیب اثر داده نشد تا در آستانه سفر شاگردان مهدی رحمتی، اتفاقات عجیبی را شاهد باشیم.

سفارت هند در ایران در روزهای اخیر با وجود دریافت مدارک سایر اعضای خارجی تیم فوتبال نساجی، مدارک بازیکن عراقی تیم را تحویل نگرفت و از مسئولان باشگاه خواست تا برای دریافت ویزای این بازیکن از طریق یک شرکت زیر مجموعه سفارت اقدام شود که حتی این اقدام هم باعث صادر شدن ویزای علا عباس نشده است.

نساجی در اولین دیدار خود در چارچوب مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دوشنبه ۲۷ شهریور برابر مومبای‌سیتی هند به میدان می‌رود.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.