رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

کاپیتان استقلال حذف مفتضحانه را گردن پرسپولیس انداخت

دروازه‌بان تیم استقلال غیبت سه بازیکن پرسپولیس را یکی از علل شکست تیم امید دانست.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، سید حسین حسینی کاپیتان تیم فوتبال امید بعد از حذف از بازی های آسیایی گفت: هنگ گنگ دفاعی بازی می کرد. ما خوب بازی کردیم ولی توپ های مان گل نشد و آنها از یک موقعیت خود استفاده کردند و متاسفانه از مسابقات حذف شدیم.

وی در ادامه افزود: من شناخت زیادی از تیم امید نداشتم اما از بازی با عربستان امیدوار شدم که بتوانیم موفق شویم. ما باید از حالا به فکر نسل بعدی فوتبال مان باشیم وگرنه در سالهای آینده هم به همین شکل شکست خواهیم خورد.

حسینی درباره اینکه انتظار نمی رفت ایران به دست هنگ کنگ حذف شود عنوان کرد: ما نباید فکر کنیم که دیگر کشورها تلاش نکرده اند. ورزش و فوتبال ایران در این سال‌ها درجا زده است. ما روزهای اول از نظر امکاناتی مشکلاتی را داشتیم که البته در ادامه حل شد اما ورزش ایران برای پیشرفت توجه بیشتری نیاز دارد.

حسینی در پاسخ به این سوال که غیبت سه بازیکن پرسپولیس در این ناکامی چقدر تاثیر داشت گفت: صددرصد غیبت آنها در شکست امروز تاثیر داشت و این اتفاقات فقط برای این دوره نبوده و هیچوقت به تیم امید رسیدگی نشده است.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
3 نظر
  1. احمد لوکارلی می گوید

    جمع کن بابا یه توپ آمد روی دروازه است گل شد نه نفره هم باید می‌بردید

  2. ناشناس می گوید

    جناب کاپیتان …دلیل حذف مربی تیم هست نه غیبت بازیکنان…انگار قرمزت بدجور سوزنده بازی بدون برنامه و مرخص کردن بازیکنان سپاهان را ندیدی ..

  3. رضا می گوید

    کل فوتبال باید درخدمت پرسپولیس باشند عزیز دوردانه فدراسیون نباید قند در دلش آب بشه در اوج بازی تیم امید ناگهان ۳ بازیکن تاثیر گذار پرسپولیس از تیم جدا شدند این اتفاقات فقط مختص فوتبال ماست البته آقای عنایتی کم تجربه را نباید مربی تیم امید می کردند واز همه مهمتر ساختار فوتبال کشور مان ایراد دارد در واقع روند روند فوتبال ما خیلی وقته درجا زده وباری به هرجهت پیش می رود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.