رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

کریمی: قول می‌دهند استقلال سال دیگر صددرصد آسیا باشد؛ زیاد زحمت نکشید | از استراماچونی که ظلم کرده استعلام بازیکن می‌گیرید

حجت کریمی می‌گوید همه بدهی‌ها را پرداخت کرده و الان دیگران وعده آسیایی شدن می‌دهند.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، حجت کریمی، مدیرعامل سابق استقلال در برنامه شب‌های فوتبال با کنایه در مورد اینکه مشکل این تیم برای آسیایی شدن در سال بعد حل شده گفت: من همه بدهی‌ها را دادم. این که گفتند ما قول می‌دهیم سال دیگر صد در صد آسیا باشیم، خواستم بگویم عزیزان زیاد زحمت نکشند چون همه بدهی‌ها پرداخت شده! هیچ مشکلی ندارید مگر اینکه یک استراماچونی جدید یا یک دیاباته و پادوانی جدید بسازید.

کریمی ادامه داد: مشکل آخرمان هم که پیگیر بودم فقط همین استراماچونی بود که اگر این هم به من نامه می‌دادند و به مالزی می‌رفتم، آنجا شاید قضیه را حل می‌کردم. ما به خاطر تحریم‌ها دیر پرداخت کردیم.

او در پایان در مورد مشورت عجیب از استرا برای تایید بازیکن گفت: نیازی نیست عزیزان دیگر زحمت بکشند. جالب اینکه استراماچونی ۲۴۰۰ یورو به ما نبخشیده بعد می‌گویند فلان بازیکن را استعلامش را از استراماچونی گرفتیم که بازیکن خوبی است! استراماچونی در حق باشگاه استقلال ظلم کرده و چهل هزار دلار طلب داشته و یک میلیون ششصد هزار یورو پول گرفته و تازه از او مشورت می‌گیریم که فلان بازیکن خوب است یا بد؟

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.