کشف بیش از یک تن انواع مواد مخدر

فرمانده مرزبانی انتظامی کشور از ناکامی قاچاقچیان و کشف یک تن و ۳۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر توسط مرزداران استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایرنا، سردار احمدعلی گودرزی روز یکشنبه در این باره گفت: در راستای تشدید برخورد قاطع با هرگونه قاچاق موادمخدر در طول نوار مرزی، مرزداران این فرماندهی از فعالیت باند قاچاق موادمخدر در مناطق مرزی جنوب شرق کشور مطلع شدند و با برنامه‌ریزی دقیق عملیاتی و تشدید اقدامات کنترلی، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده مرزبانی فراجا تصریح کرد: با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی، محل تردد قاچاقچیان و محموله موادمخدر مشخص شد و مرزداران با رعایت اصول حفاظتی و حقوق شهروندی منطقه مورد نظر را در کنترل خود قرار دادند و با هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی مرزبانی استان توانستند محموله موادمخدر را کشف کنند.

وی ادامه داد: سوداگران مرگ که خود را در محاصره می‌دیدند و توان مقابله با ماموران را نداشتند خود را تسلیم مرزداران کردند و مرزبانان در این عملیات موفق شدند ضمن دستگیری یک قاچاقچی و توقیف یک دستگاه خودرو، مقدار یک تن و ۳۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر شامل یک تن و ۱۰۰ کیلوگرم تریاک و ۲۰۰ کیلوگرم حشیش را کشف کنند.

سردار گودرزی اظهار داشت: مجموعه مرزبانی با اشراف اطلاعاتی و حضور خود در تمام نقاط مرزی کشور اجازه نمی دهد قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت در هیچ نقطه ای از مرزهای پهناور احساس امنیت و آرامش کنند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.