رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

کمک ناخواسته سپاهان به پرسپولیس

دو بازیکن سپاهان به کمک تیم پرسپولیس آمدند.

به گزارش اینتیتر به نقل از ۹ صبح، میلاد سرلک، هافبک ۲۸ ساله پرسپولیس با نامه‌ای که در تاریخ ۱۸ تیرماه سازمان نظام وظیفه به سازمان لیگ فوتبال ارسال کرده بود تا یکم شهریورماه می‌توانست برای پرسپولیس به میدان برود و پس از آن مشمول سربازی حساب می‌شد.

با این حال نامه‌ جدیدی از سازمان نظام وظیفه به سازمان لیگ ارسال شده که یک ماه دیگر به میلاد سرلک فرصت داده شده تا به عبارت دیگر این بازیکن تا تاریخ یکم مهرماه بتواند بدون مشکل سربازی برای پرسپولیس به میدان برود.

با این اوصاف هافبک پرسپولیس تهران مشکلی برای حضور در بازی مقابل ذوب آهن اصفهان و فولاد خوزستان نداشت. این خبر توسط فرشید طاهری، سرپرست کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ تایید شد درحالی که پرسپولیسی‌ها کماکان نگران خدمت سربازی و جدایی میلاد سرلک از این تیم بودند.

حالا قلعه‌نویی با دعوت از سرلک خیال پرسپولیسی‌ها را راحت و آسوده کرد. البته مصدومیت محمد کریمی کاپیتان سپاهان و امید نورافکن دیگر بازیکن تیم اصفهانی و مورد علاقه قلعه‌نویی کمک کرد تا سرمربی تیم سرلک را به اردو فرابخواند. چه بسا اگر کریمی و نورافکن مصدوم نمی‌شدند، قلعه‌نویی از سرلک برای دو بازی دوستانه تیم ملی دعوت به عمل نمی‌آورد!

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.