گرد و خاک نکونام در استقلال | نکونام: ۱۰ بازیکن باید برای خروج از باشگاه آماده باشند!

جواد نکونام پس از انتخاب به عنوان سرمربی استقلال از اهدافش برای کسب قهرمانی سخن گفت.

به گزارش اینتیتر به نقل از ۹ صبح، در شرایطی که قرار است مراسم معارفه نکونام ظهر چهارشنبه برگزار شود، اما او از اهداف بزرگش برای موفقیت در استقلال و کسب جام قهرمانی گفت.

نکونام در صحبت هایش از وعده بزرگش برای تلاش جهت رسیدن به اهدافش سخن به زبان آورد و اظهار داشت: قول می دهم…. قول می‌دهم تا پای جانم و جایی که می‌توانم برای استقلال زحمت بکشم.

او در بخش دیگری از اظهاراتش خاطرنشان کرد: تمام تلاشم را می‌کنم و وجودم را می‌گذارم تا باشگاه و تیمی که رویای کودکی‌ام بوده و طرفدارش بوده‌ام، اسمش را بزرگ و بزرگتر کنم و افتخارات زیادی را با استقلال به دست بیاورم.

نکونام همچنین در مورد فهرست بازیکنان مدنظرش گفت: لیست و بازیکنانم آماده هستند. به یک تیم خوب و با تعهد و با قدرت جنگندگی بالا، برای کسب موفقیت در ۲ جام نیاز داریم.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

1 نظر
  1. ندارم می گوید

    شماها برای اینکه پولا رو بین خودتون تقسیم کنین اینا رو میارید برای فوتبال الان مثلا این عنایتی مگه چی کرد تازه آبروی ایران هم برد باخت مقابل عراق و تحقیر عراقیا توی ورزشگاه. وقتی علم مربیگری ندارن چرا میاریدشون برن دوره ببینن توی خارج کار بلد که شدن بیان نه همین جوری هر کی که از راه میرسه بشه مربی . اونم از مربی تیم ملی .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.